Vida’ya Kiev’den Beşiktaş Fırçası | BJK Transfer Haberleri

0
27

BJK transfer haberleri gündeminin en sıcak isimlerinden olan Domagoj Vida ile kulübü Dinamo Kiev arasında bir gerginlik yaşandı. Vida’nın Beşiktaş transferi hakkında yaptığı olumlu açıklamalardan rahatsız olduğunu ifade eder tarzda yapılan açıklamalar sonrası Hırvat futbolcu kulüp radyosundan bir açıklama yaparak duruma netlik kazandırdı.

 

BEŞİKTAŞ VİDA TRANSFERİ İÇİN İŞİ BİTİRDİ

Beşiktaş transferleri noktalama adına stoper için anlaştığı Hırvat futbolcu Domagoj Vida ile 4 senelik bir ön protokol imzalayarak 1 Ocak 2018 tarihinde yani sezon arasında Dinamo Kiev ile 4 yıllık anlaşması bitecek olan futbolcuyu transfer edecek. Transfer dünya bsınında da çok yer aldığı için Kiev kulübü Vida’nın BJK lehine yaptığı açıklamalardan rahatsız olduğu yönünde tepkiler vermesi ile birlikte gerilim yaşanması sonrası Hırvat futbolcu kulüp radyosundan bir açıklama yapma ihtiyacı duydu.

 

VİDA : KİEV’DE SON TERİME KADAR SAVAŞACAĞIM!

Beşiktaş transferleri konusunda Hırvat futbolcu için son sözü söyleyerek 4 yıllık bir ön protokol anlaşması ile işi bitirdi. Fakat ünlü futbolcunun Siyah-Beyazlı takım hakkında yaptığı olumlu açıklamalar basında da yer alınca Kiev kulübünün tepkileri üzerine kulübün radyosuna konuşan Vida, sitemkar ve kararlı ifadelerle şunları söyledi : “4 yıldır takımdayım, ne zaman bir yalanıma şahit oldunuz? Takımda kaldığım sürece de terimin son damlasına kadar savaşarak elimden geleni yapacağım”. Bu sözlerinin ardından ortalığın yatışması da bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here