Savaşçıların üç ardışık kaybı var, son yedi oyunda beş. Steve Kerr bankın ‘ilk kez oturup birçok kişi dördüncü çeyreğin sonunda karşı en Kevin Durant ve Draymond Green arasında kavga neden soyunma odasında kötü atmosferi, etkileşimde beri en kötü çizgi olduğunu Clippers. Kapanmış gibi görünmeyen bir çatışmanın var olduğu ve henüz görülmemiş olan çatlaklar gösterdiği görülüyordu.

Fakat bu tartışmanın ötesinde, bu yenilgi dizisi, Stephen Curry’in yokluğuyla mükemmel bir şekilde çakıştı . Üçüncü çeyreğin başında, bu takımın kaybettiği son beş maçın ilki olan Bucks karşısında üssü yaralandı. O zamandan beri o kadar kısa bir süre soyunmaya geri dönmedi ve Kerr birçok kez onun yıldızını zorlamayacağını ve başka bir maçı özleyebildiğini söyledi. o yolda değilken Yani, şampiyonun sonbahar elinde verilerin soğukluk ile çünkü devam edebilir edilir Golden State Warriors çok kötüdür.

Örneğin, bu sezon Warriors’ı oynadığı zaman 122.4 puanlık bir farkla 10.6 ve% 42’lik bir üçlük yüzdesiyle fark yarattı. Bu son altı maçsız ortalamalar 104,8 puan, -3 fark ve% 32’lik çizgiden yüzde bir fark. Bu 10-2 ve 12-6 bir Batı çeyrek katı lig liderleri olma ve pozisyonların dışında iki yenilgiler olmanın bir rekor oldu playoff .

Yine de, Durant ve Green arasındaki herşeyi sarhoş eden uyumsuzluk olmadan tüm bunların olmayacağını ya da en azından bu seviyede olmayacağını düşünen bazıları olacak. Öyle olabilir, ancak takımın performansının tarihsel olarak, sadece Köre olduğunda olduğundan daha kötü olduğu ‘nun daha az olduğu doğru değildir. Forvetin Warriors’a varmasından bu yana, kendi tarafında 20 tane ve 12 kayıplık bir denge ile normal sezonda 32 oyun oynadı . % 62.5, bu kötü değil. Ama Körüğü sadece tek başına çekmesi gereken (26 oyun) dengesi, 23 galibiyet ve 3 kayıp (son 21 kez kazanıldı) . Yüzde% 88,5’e kadar vuruyor, pratik olarak 2016’da elde ettiği 73-9 seviyesinde (% 89).

Ve Durant’ı iyi bir yerde bırakmayan birkaç gerçek var. Sadece Thompson ve Green’e eşlik eden kişi olduğu zaman, Warriors plakası 11-9. Diğer iki yıldızın yanındaki mahkemede Kör ve Durant değil ise rekor 6-0. Geçtiğimiz sezon, daha fazla bir şey yapmadan, Durant, 1.098 dakika, 12 puanlık bir farkla Köryesiz mahkemede oldu. Bu arada, Curry, Durant olmadan 404 dakika oynadı ve fark skandaldı: 150 < / strong>.

Bütün bunlar bu yıl kontrolden çıktı ve Bay’da, sezonun iki katı MVP’sinin eksik olduğu her zamankinden daha fazla fark ediliyor. Onunla yolda Warriors 13 üçlü koydu ve ortalama 30.3 asist verdi; Onsuz, 8.2 üç kat ve 24 asist. Ve Durant, şüphesiz, başka kim fark eder. Çünkü, 30 numaralı numara olmadan, sahip olduğunuzla uyuşması ve dolayısıyla başarısız olma ihtimalinin daha fazla olması durumunda daha fazla sorumluluk almanız gerekir. Ve bu sene, Curry olmadan, başarısız oluyor. Yüzde yüzdeleri sırasıyla% 54 iken,% 44 ile üçe katlanarak% 46 ve% 19’a ulaşmıştır. Üçlü veri korkunç ve Klay Thompson da bunu kanıtlayabilir. Curry olmayan son altı oyun 15/55,% 27 koydu.

Köri olmadan daha da kötüsü, herkesin üstlenebileceği bir şeydi ve istatistiklerin hiçbir şey yapmadığı, ancak teyit ettiğini söyledi. Rakip savunmanın dikkatini çeken başka bir oyuncuyu bu kadar zor bulabilirsin, bu da takım arkadaşlarının parlamaya daha fazla yer bulmasına yardımcı olur. Warriors şimdi, ligde en iyi oynayan takımlardan ikisi olan Thunder ve Blazers’ı alıyor . Oyunların ilki NBA’de sezonun büyük günlerinden biri olan Şükran Günü öğleden sonra gecesi. Warriors-Thunder ulusal televizyonda yayınlanacak ve Durant’ın eski karşıtı karşıtlıkları nasıl aldığını zaten biliyoruz. Olası bir dördüncü düz yenilgi ve eski takımına karşı daha fazla, Kevin ile daha iyi anlaşılabilir, ki bu da Curry ile kıyaslandığında giderek daha fazla dikkat çekiyor.

“Bu gerçek NBA. Son yıllarda NBA’de bulunmamıştık, bir rüyadaydık. Şimdi gerçek zorluklarla karşı karşıya olduğumuz zaman ve bizler buradan çıkalım, “San Antonio’daki kayıptan sonra Steve Keer’i cezalandırdı. Köri olmadan aniden uyanmış gibi görünen bir rüya. Ve Durant’ın en kötüsü (ve eğer onu yenilemek istiyorlarsa Warriors için) o, Curry’i oynamak için döndüğünde, mantıklı olan şey zaferlerin takımın oyununu geri getirmesi ve geliştirmesidir. Ve vazgeçilmez oyuncunun kendisi olduğunu ve Durant’ın olmadığını düşünmek kaçınılmaz olacaktır .