Vagner Love Beşiktaş’a İmza İçin Eşi İle Birlikte İstanbul’da

0
65

Vagner Love Beşiktaş’a İmza İçin Eşi İle Birlikte İstanbul’da taraftarların coşkulu karşılaması ile birlikte soluğu aldı. Love’un uzun süren Beşiktaş transfer haberleri ve gündemden düşmeyen Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu ile Fikret Orman’ın pazarlıkları en sonunda netice verdi. Tabi bu işin sonuca ulaşmasında en büyük etken Kamerun’lu golcünün Alanyaspor yönetimini zora sokarak ille de Beşiktaş‘a gidicem beni bırakın ısrarı oldu. Bu ısrarları ile birlikte Alanya başkanından ilk başlarda olumlu cevap alamamış olmasına rağmen Alanya Kartal Yuvası mağazasında resim çekilmesi ile bir trafik başladı. Ardından başkan Çavuşoğlu’nun Beşiktaş 5 milyon verirse gidersin diyerek rest çekmesinin ardından bu restin altında kalmayan Love, dün sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. Yaptığı bu paylaşımla Alanyaspor’dan alacaklarını tahsil edemediğini, maaşının hala verilmediğini ifade etti. Kendileri sözleşme şartlarına uymazlarsa bunuda kendileri bilir elklinde yaptığı paylaşım sosyal medyada büyük yankı buldu. Ardından gelişmeler daha hızlı bir şekilde bir birini takip etti.

Başkan ve Vagner Lovve Çekişmesinin Kazananı Love Oldu!

Alanyaspor kadrosunda forma giyip takımın golcü oyuncusu olma vasfını elinde bulunduran Love, Beşiktaş‘ın teklifi ile birlikte gitmek istiyorum dedi. Fakat Beşiktaş ile kardeş takım olduklarını ifade eden Alanya yönetiminin başkanı bu teklife sıcak bakmadı.Süper Lig’in ikinci yarısının yeni başlamış olması ve böyle bir duruma hazırlıklı olmamaları bu hayır cevabının en büytük etkeniydi. Bunu bilen Beşiktaş başkanı Fikret Orman, ücret ile birlikte Mustafa Pektemek takasını da Alanya yönetimine önerdi. Fakat Mustafa Pektemek gitmek istemediği gibi Alanya başkanı da Pektemek’in bu boşluğu dolduracağına inanmadığı için yine de hayır dedi. Bu sefer Fikret Orman yeni transfer olan ve lisans problemi yüzünden kulübü ile sıkıntı yaşadığı Cyle Larin kozunu kullandı. Bu genç yeteneğe ve ille de gidicem diyen Vagner’in ısrarlarına artık direnemeyen Alanya başkanı Çavuşoğlu istemeye istemeye evet dedi.

Vagner Love Gece 01:00’da İstanbul’a İndi!

Son günlerin en olaylı transfer problemi haline gelen Vagner Love, 23:30’da Alanya’dan kalkan THY uçağı ile saat 01:00’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na indi. Yanında eşi ve 5 valizle birlikte gelen Vagner Love’u taraftarlar karşıladı. Beşiktaş yönetiminden ise idareci ve tercüman Love’u almak için birlikte geldiler. Ardından Vagner Love özel bir araba ve Beşiktaş heyeti ile birlikte yarın sağlık kontrollerinden geçerek imzayı atmak üzere ayrıldı.

İşte Vagner Love’un Atatürk Havalimanı’ndaki Görüntüleri

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here