Umtiti finalin kapısını açar

0
18

Sprint’e bir yarıçap kararıyla, Umtiti’den bir başlık, Fransa’yı Belçika’dan ayırdı. dengede daha güçlü bir şekilde Deschamps takımını ağırladı ; Tehlike twisters , ve onun avantajı ile daha sonra servet yaptı. Chelsea’li Belçikalı bu dünyayı jackpot olmadan ama olağanüstü bir posterle terk ediyor. Turnuva ilerledikçe, gök gürültüsü oldu. Cumartesi günü kendini konsoloslamaya çalışacak çünkü Pazar, bir Dünya Kupasında Fransa’nın üçüncü finaline ayrıldı. Griezmann’ın Fransası, Mbappé ve onlara eşlik eden decathletes.

Bu, büyük bir maç beklenen alanı için eğitilmiş İki takım ama kutunun bir tarafında burada gelenlerin pozisyonel oynayan da iyi ‘bol yaban arasına, futbol şampanya ile yıkandı neydi . o tavsiye zaman gevşek bir elf ile Eden Hazard, dahi Dodge ve afrocentrocampistas bu muhteşem koleksiyon ortasında sahnenin ustalığı. A Zidane içinde, başarısız, ona göz Aldanmayın Madrid.

Aşağı doğru Meunier çalışılan asimetri üç savunucuları ile Roberto Martinez saldırı ve dört Chadli, Witsel ve dembele ilk sınır ve Fellaini, bir futbolcu atanan tüm hakkı ile, savunmak için söz konusu onların koçu olmadan, onlardan önce erdemleri bulmak zor. Karşısında, üç orta saha tüm Rıghtsızıng ile geleneksel Fransa, Mbappé ve Griezmann Giroud işaret çizgileri arasında zascandileando. hedefler skorer gerektirmeyen çok Fransız gelenektir. Aynı Benzema yaşayan ve Giroud geri harika oyun ile, yürür kalamar mürekkebi olur: yöne çevirmek ve Mbappé ve Griezmann kaçış.

Lloris ve Courtois

Maç gitti ve geldi. Zaman zaman Kanté ve Pogba’nın motoru, zaman zaman soldaki Tehlike’nin dantel işi empoze edildi. Ama neredeyse her şey, diğeri, bölgede sona erdi. Orada satranç vardı ve neredeyse eşit parçalara ateş ediyordu. Ve iki büyük amaç. Lloris bir köşeden sonra Alderweireld’in büyük bir yarım dönüşünü aldı ve geri kalanına değindi Courtois, bir kez birebir, Mbappé’nin cennet kapılarına bıraktığı Pavard’la sağ ayağına emanet edildi.

Fransa’nın Griezmann ve Mbappé’yi alması iyi bir şeydi. , gençliğin ayrılmaya devam etmesini bekler. Ancak maç sırasında en iyi oyuncuyu bitirene kadar çok daha iyi oldu. takımdaki otorite. Belçika, silahlı silahlarından biri olan De Bruyne’ı zor durumda buldu ancak orta saha oyuncularıyla itti.

Ve dengede zayıf Fellaini savunduğu Griezmann merkezinde Yakın sonrası bir başlıkta Umtiti işaretlenmiş. Hedef Fransa’yı kurşun ve uzay besin oyun verdi. Roberto Martinez hemen manevra yaptı. Quito dembele için, De BRUYNE gecikmiş ve Mertens lazım ki dönmedi gibi barut yüklü başka, sağlam espinazo olan bir takımın .: Fransa’nın B tarafına karşı Carrasco diğer kanadını kazanmak istiyordu Griezmann’dan başlayarak Lloris’in korunmasında dayanışma çabası. hedefi uzak bir Witsel Whiplash, belki bir unrepeatable o günler biter oldu Belçika, son bir gasp kurtardı. Yakın yürüdü, ancak ödeme gücü konusunda daha iyi not aldı Fransa.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here