Türkiye, Esad ile görüşmeli için görüşmeli

0
8

Genel Başkanı CHP Kemal Kılıçdaroğlu, Hande Fırat’ın sunduğu CNN TÜRK’te yayınlanan “Gece Görüşü” adı Konuk Oldu programı. Programda gündem Hakkında Önemli Açıklamalar yapan Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin Ekonomik durumuyla Ilgili kamudaki tasarruftan bahsederek Krizin Önüne geçilmesi Için ciddi önlemlerin Alınmamış Olmasını getirdi söyle.

Türkiye’nin yapması gereken iki şey var

Idlib sorunu Hakkında Türkiye’nin yapması Gereken on iki şey oldugunu söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu, onlar vererek Rejimi ile düşmanlığa İdlib’deki problemin çözümü Için temaslarda bulunulmasi gerektiğini ifade ederek, Suriye’nin bütünlüğünün toprak olan Esad birincisinin yönünde çok Önemli oldugunu belirtti. Esad’ın iç Savasi kazanmış Olmasını ABD dünyanın, da Kabil ettigini görmek bu nedenle Türkiye’ninde İdlib probleminin Kendi çıkarlarına Yönelik Ölümlü sonuçlanması Için Esad ile Görüşme yapılmasının Yararlı olacagını söyledi.

Yapılması gereken ikinci şeyin, Rusya’ya, İran’a ve ABD’ye çevirilerinden bir göçün, Türkiye’nin karşımıza çıkması gerekenleri vurgulamak niyetlendi.

Krizin Önüne geçilmesi Için Ekonomik ciddi Adımlar atılmadı

Lideri CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’de Krizin önlenmesi Için Ekonomik şimdiye Kadar ciddi Adımlar atılmadığını bkz Önlemler şirketin yeni belirterek alınmadığını, saydıkları 13 maddelik tedbirlerin dikkate alınmadığını ifade Etti. Alysyn kamu alanındaki israfın önlenmesi gerektiğini vurgulayarak Örnek’in Olarak Için Arjantin’deki Düzenlenen G20 toplantısı Endonezya Bilgi İletişim Teknolojileri bkz Bakanı’nın Ülkesinden İstanbul’a THY THY gelerek aktarmalı uçağı ile ile uçağı Gidip, THY uçağı ile döndüğünü anlattı. Ancak, Türkiye’deki Bakan’ın Cardio Toplantıya THY Yerine Devletin uçağı ile Özel gittigini, dönüşte Endonezyalı bakanı Uçağa Davet güzel bir şey etmesinin oldugunu ancak, Endonezya’nın daha iyi ekonomisinin Türkiye ekonomisinden belirterek oldugunu, Endonezyalı Bakan gibi UNON THY neden ile gitmediğini sorguladı .

MHP AKP’nin karşılaşacakları tablodan korkuyorlar

MHP bulunmaları işbirliğinde Hakkında Yorum Yapan Kılıçdaroğlu AKP’nin Yerel Seçimlerde görür Yerel seçim sonuçlarından Sonra karşılaşacakları tablodan korktukları Için işbirliğin yaptıklarını ileri Surdu.

OTE Yandan, belediye başkanı seçilecek Kişinin bölge Tum Tum halkına Hizmet vereceğini bkz belediye bölgenin başkanı olacagını belirten Kılıçdaroğlu, Kendisine oy Veren, vermeyene ESIT sekılde Hizmet verecektir diyerek bkz CHP’nin bulundugu belediyelerinin onu bu yerde ilkeler doğrultusunda hareket edildigini ifade Etti.

Editör: Buğurcan Baştuğ

8 Eylül ankara at yarışı tahminleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here