Suso ve Reina, çekilişte Milan’ın ruhu

0
8

Futbol sinyalleri üzerinde yaşıyor, anlar. İki hafta önce, Milan bu sezonun en karanlık gecesi Betis’e karşı yaşadı. Inter ile birlikte derbi kaybetti ve dört gün sonra, San Siro’da heliopolitan kulübünden önce düştü. Gattuşon en zor günlerini geçirdi ve Serie A’daki eğitime geri dönmek istediğiniz işten çıkarma ve Conte’nin gölgesi hakkında konuşmaya başladı.

Bu siyah an zaten gitti: aşağıdaki maçlarda, rossoneri yeniden doğmuştu. Sampdoria, Cenova ve Udinese’ye karşı futbol ve pençe ile üç galibiyet ve Serie A’nın sınıflandırması gülümsemeye geri döndü.

Dördüncü pozisyonu işgal etmek bu dersin hayati amacıdır: Şampiyonlar Ligi’ne geri dönmek bir zorunluluktan daha fazlasıdır, ancak Milan’ın rönesansı da bu Avrupa Ligi’nden geçmektedir ve Villamarín’de başarısız olması mümkün değildi. Karmaşık bir ilk yarışın ardından, Gattuso’nun ekibi rakiplerine çok az şey kabul ederek, yeniden başlayarak büyüdü. Ve kravat, temelde iki İspanyol firması var: biri zaten klasik olan Suso . Hedefler ve asistler arasında Cádiz’in doğumlu oyuncusu, bu yılki takımının attığı gollerin neredeyse yarısında başrol oyuncusu oldu. Sol ayağı zaten kutsaldır.

Diğeri ise Reina . Milan’ın gardını, doğru olan ve onun liderliği için yeniden seçmesi için onu seçtiği söyleniyor. Ancak, birçoğu Pepe’nin, her şeyden önce, büyük bir kaleci olduğunu unutma hatasını yapıyor. Futbol tarihinin UEFA yarışmalarında en fazla dördüncü oyuncu olan dördüncü oyuncu olmak için iyi vibrasyonlar yeterli değildir. Tello’ya yapılan geçit töreni tekrar kanıtladı ve Rossonera’nın iyi koşusunun devam etmesi için belirleyici oldu. Pazar günü Juve, Mourinho’nun geri dönüşünden sonra yaralanan San Siro’ya gelecek. Orada bu Milan’ın ne kadar değerli olduğunu göreceğiz.

Avrupa Ligi

* Veriler bugüne kadar güncellendi 8 Kasım 2018

Avrupa Ligi

* Veriler bugüne kadar güncellendi 8 Kasım 2018