Superfinal öncesi ve sonrası

0
11

Nehri ve Boca, seyrini işaretlemek sonsuza edecek parti, önce ve sonra sonu Amerika şampiyon ve ilk Libertadores ‘i kaybetmiş olmanın talihsizliğini sonsuza dek sürecekler (ki bunlar arasında öyleyse) (As.com’da canlı maçı takip et) . River ‘ın stadyumu olan Monumental, La Bombonera’ nın 2-2 ‘sini iyi yapmak için milyoner hayranlarıyla dolu olacak.

ziyaret eden taraftarlara izin verilmez , bu nedenle Boca, en inatçı rakibine karşı unvanını kazanmak için baskıya ve belki de motivasyona sahip olacak. Standlarda 70.000 olacak. Başlığı kazanmaları durumunda , Olimpik spin ‘e Boca oyuncularına izin vermez. Ev dışındaki hedeflerin iki katı değerinde değil , final olduğundan ve herhangi bir beraberlik , sıfır veya hedeflerle uzantı ve cezalarla çözülmelidir. . Kim kazanırsa, sadece unvanın ödülü değil, aynı zamanda Madrid’in beklediği Kulüp Dünya Kupası için de sınıflandırma yapılacaktır.

Pity Martinez ve Palacios ile ilk oyunda River oyuna daha fazla oyun koydu ve Quintero’yu bir başka güzel stilist olarak daha da yetenekli hale getirebilirdi. Paladar Negro olarak bilinen Milyoner ‘in felsefesi şudur: dokunma, kalite, hayal gücü … Bu, Boca’dan daha iyi olmaya ve en son Superclasico’ların çoğunu kazanmasına rağmen, bellekte olduğu halde, Örneğin, Boca’nın 2004 yılında Monumental’daki penaltis tarafından nehre döküldüğü yarı final. Sonra Tevez ‘i işaretledi ve kutlamasında bir tavuğun jestini yapmaktan atıldı. Boca taraftarlarının River adını verdiği aşağılayıcı ad. Görüntü, Süper Sınıfların tarihidir.

Boca, son maçta iyimser olarak yaşar çünkü Tevez, halkının ilk maçın sonunda çimlerin üzerine saldırmasını sağladı. Perşembe günü verilen eğitimlerde yaklaşık 50.000 taraftar Bombonera’nın tribünlerini doldurdu . Ábila ve Benedetto’nun iyi anı, artı bu takımın rekabetçi niteliği, garantilerle randevu ile yüzleşiyor. Boşuna değil, Boca’nın altı tane Irmak için üç tane var ve bir tanesi daha fazlasıyla Independiente’ye eşit olacak.

Guillermo’nun tüm oyuncuları var, dahil ve bir kaleci Andrada, bir sakatlıktan kurtarıldı; Yaptırımın ya da Scocco’nun sakatlığı nedeniyle Santos Borre ‘a sahip olmayan aynı Gallardo’ yu söyleyemeyiz. Herhangi bir finalde, bir tahmin yapmak zordur, ama daha fazlası: Boca ve Nehir, Nehir ve Boca, iki sonsuz düşman, kendi mahallelerinden bir mahalleden ayrılmak zorunda kalan iki komşu, iki tür futbolu anlamak, hayatı görmek, tarihle yüzleşmek. Bu gece olanlardan sonra hiçbir şey aynı olmayacak.

Copa Libertadores

* Veriler bugüne kadar güncellendi 24 Kasım 2018

Resim_1

Copa Libertadores

* Veriler bugüne kadar güncellendi 24 Kasım 2018

BJK AnkaragücüAnkaragücü Beşiktaş canlı izle