Beşiktaş UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ Sky Real Madrid’i uyardı: Chelsea Courtois’i satışa sundu

Sky Real Madrid’i uyardı: Chelsea Courtois’i satışa sundu

0
25

Thibaut Courtois son günlerini Chelsea kaleci olarak yaşayabilirdi . bildirdiğine göre Sky Sports , Londra kulübü kaleci ticaret yorgun ve karar satışa ve yeni dikkatinizi düzeltmek cancerbero.

Gri ‘mavi’ sezon kesinlikle hayal kırıklığına uğramış Courtois. Chelsea FA Cup’ı kazandı ama Şampiyonlar Ligi ve ikinci turunda düştü bile göstermelik nitelemek mümkün değildi kıta.

Buna ek olarak, Real Madrid ve PSG gibi büyük kulüplerin ilgisi Belçikalıların geleceğini boşaltmasına yardımcı oldu. Londra’dan gelecek sene kadar sözleşmesi olan olan Courtois satışa çıktı, çünkü Londra’dan en iyi şekilde yararlanmak istiyor ve sıfır maliyetle gitmesine izin vermiyor.

Sky Italia ‘ya göre, Chelsea’nin zaten bir adayı var: Alisson Becker . Yarı Avrupa tarafından hedeflenen Romanların kalecisi, Stamford Köprüsü’nün hedefini savunan kariyerinde bir adım öne geçecek ve her şeyden önce sahipliğin pratikte garantili olması sağlanacaktır .

Real Madrid ‘in yanı sıra, Alisson’ un durumuyla ilgili olarak, son sezonlarda beyaz ev için oynayan bir kaleci olan bir araya gelerek fırsatını görüyoruz. Chelsea, evet, düşük fiyattan vazgeçmeye istekli değil , ancak nihayetinde oyuncunun yenilememe niyeti müzakereyi önemli ölçüde kolaylaştırabilir.

HENÜZ YORUM YOK