Sinan Güler Fenerbahçe’ye yakın

0
46

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Basketbolda yapılan yatırımların geri dönmemesi nedeniyle küçülmeye gidileceğini açıklamış, açıklamasından kısa süre sonra Koç Ergin Ataman ile yollar ayrılmıştı. Bütçesini küçülterek en askeri tutar ile yoluna devam etmek isteyen sarı kırmızılı ekip kaptanı Sinan Güler ile de ayrılıyor.

Galatasaray’da geçtiğimiz sezon 950 bin dolar kazanan kaptan Güler, gelecek sezon için de aynı tutarı talep etmesi nedeniyle yönetim tarafından indirim talep edildi. Şube Sorumlusu Can Topsakal yaptığı açıklamada bu tutarı ödememiz mümkün değil oyuncumuz indirim yapması durumunda yolumuza devam edebiliriz” dedi.

Ancak Sinan Güler indirime yanaşmayınca yapılan görüşmeler sonuçsuz kaldı. Milli futbolcunun durumunu takip eden Fenerbahçe ve Anadolu Efes, deneyimli oyuncunun Galatasaray’dan ayrılmasını bekliyor. Sinan’ın da istediği rakamı veren kulübe gitmesi bekleniyor. Ancak Anadolu Efes’in bu ücreti ödemeye yanaşmayacağı kulisler arasında konuşulan konular arasında. Bu nedenle Güler Fenerbahçe ekibine daha yakın durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here