Sergen Yalçın da Abdullah Avcı Gibi “Böyle Takım Görmedim” diyor mu sorusu Antalyaspor maçı sonrası akıllara gelen ilk soru olarak düşünülüyor.

Beşiktaş takımının gol yollarında ve defansta o kadar büyük sıkıntıları var ki tecrübeli futbolcular bile takımın maçı kaybetmesinde katkı sağlıyorlar. Domagoj Vida maçta gördüğünüz gibi ilk golün yenmesinde ki en büyük hata sahibi olan futbolculardandı. Stoperler kale önünde rakip futbolcuyu boşta bırakıyorlar.

Sergen Yalçın da Abdullah Avcı Gibi "Böyle Takım Görmedim" Diyor mu?
Sergen Yalçın da Abdullah Avcı Gibi “Böyle Takım Görmedim” Diyor mu?

GELELİM SERGEN YALÇIN ABDULLAH AVCI SORUSUNA

Gelelim Sergen Yalçın Abdullah Avcı gibi “ben böyle takım görmedim hocam” diyor mu sorusuna. Arkadaşlar sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarının sezon başından beri “bütün saatçileri takıma toplamışlar” isyanı aslında hala karşılık buluyor. Devre arasında da yapılan transferler sadra şifa olmadı. Gelenlerin hepsinin gönderilmesi ve eskiden kalanların da üstüne ilave edilerek toptan temizlik yapılması bekleniyor. Ancak ortaya konup oynanan futbola baktığımızda ise mahalle takımından daha kötü bir kadro yapısına sahip olduğumuzu görebiliyoruz. Bu ise bizi “teknik direktörün suçu yok, futbolcular para etmez” sonucuna götürüyor.

Şu anda Beşiktaş takımının başına dünyanın en iyi 10 teknik direktörü birden gelse de alınacak kötü sonuçlardan takımı kurtaramazlar. Taraftara iyi bir futbol seyri zevki sunamazlar. Bu gelişmelerle birlikte Antalyaspor maçı sonunda açıklamalarında sitem dolu olan Sergen Yalçın’ın da Abdullah hocanın sözlerini söylüyor olduğu kesindir.