Senol Gunes: Gokhan Gonul, Gokhan Tore and Adriano

0
10

Ben Grubu’nda lider rakiplerinin toplantısında Havzası Düzenlenen Macin Genk Arena’da oynanacağı Şenol Güneş, Çekerek dikkati olduguna, “İlk maçta bizi yenerek Avantaj sağladılar. Rakibin iyi oldugunu biliyoruz. Takım oyunu oynayan, hücum Özelliği iyi olan ekip, bunu görmek için skor oyun sahamızda kullandılar, biz de yarın telafi etmek. dedi.

Yarınki Karşılaşmada ellerinden geleni yapacaklarını kaydeden Güneş, “Alacağımız SONUÇ iyi, daha durumumuzu gruptaki aydınlığa çıkarabilir. O yüzden iyi sonuçla DÖNMEK istiyoruz.” ifadesini kullandı.

Genk’i oyun tarzı olarak bildiklerini anlatan Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Rakibin çok Maçını izledik, analizlerini yaptık. Sahadaki oyunun gidişine Göre Skor değişebiliyor. Dinamik hücum oyunu oynaması Önemli değil. Oyunun Tüm bakınız zamanlarını kullanıcının alanı iyi kullanan takım. Takımdaki Tüm oyuncular bunu iyi yapıyor paylaşarak. Haddine O’na bir Dikkatli olmalıyız. Onlarin oyununu bozabilirsek oyun sitesi bkz coşkusunu engel uygunsek sonuç lehimize döner. “

Takımdaki eksikler Bilgi veren Konusunda Güneş, “Eksikler belli. Hutchinson Güven Yalçın listede yok. Gökhan Gönül Gökhan Töre Adriano’nun sakatlıkları var, Bizimle değiller bkz görür. Bazi oyuncularda da Ufak tefek sakatlıklar var dizininde, durumlarına Yarin karar vereceğiz.” değerlendirmede bulundu.

Yarin güzel bir Maç beklediğini belirten Güneş, “Rakip, sahasında coşkulu oynayan Olan Bir bkz hücum Özelliği takım. Elimizden gelen hücumları yapıp, engelleyerek iyi SONUÇ almak istiyoruz ait rakibi.” diye konuştu.

“KOLAY GOLLER YEDİK, KOLAY GOLLER KAÇIRDIK”

Spor Toto Süper Lig’de ve Avrupa’da beklemedikleri puan kaybını yaşadıklarını anlatan Güneş, benzinledi:

“Hem Kendi ligimizde heme UEFA liginde kazanabileceğimiz maçlarda puanlar kaybettik. Üç mağlubiyetimiz var. Kolay Goller Yedik, kolay Goller kaçırdık. Malmö maçında da öyle oldu. Sadece Genk, dinamik hücum özelliğini iyi kullanmasıyla Sonucu Lehine çevirdi. Sezon Başından beri oynadığımız en iyi bakın olmasıyla takım. Yarin Alacağımız iyi SONUÇ Durumu Tamamen ve tamamen lehimize çevirebilir. DURUMDA Kotu beraberlik alıp sonuca Göre Ikinci Veya Diğer Cikma durumumuz Olabilir lider. “

Mustafa Güneş Pektemek’in Performansını değerlendiren, “Mustafa çalışmayı seven bir oyuncu. Gitme Durumu oldugu icin bkz kadroya giremediğinden Dolayi moralsizliği Vardi. Gitmediği halde çalışıyordu. Çok takım istedi, gitmeyi Arzu etmedi. Vagner Love, Larin, Negredo, forvette Sayisal fazlalığımız Vardi. anda şu Mustafa’nIn olumsuzluğu yok, yine çalışıyor. karsiliginda üretkenlik olmalı. Vagner Love da çalışıyor. Bizim Beklediğimiz neticeye Katkı yapmadığı Sürece Eleştiriler OLACAKTIR. ” diyerek sözlerini tamamladı.

LENS: “YARIN TELAFİ ETMEK İÇİN İYİ FIRSAT”

Basın toplantısına Katılan Beşiktaş’ın Hollandalı futbolcusu Jeremain Lens ilk imkb iyi maçta SONUÇ alamadıklarını hatırlatarak, iyi bakın hazırlandıklarını Yarin sonuca bunu çevirmek istediklerini belirtti.

İstanbul’daki sorunmada iyi de edemediklerini kaydeden Lens, “Yarın hatayı telafi etmek için iyi fırsat. İnşallah iyi sonuçlaştı.” ifadesini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU