Şenol Güneş, basit goller yiyoruz

0
17

Beşiktaş Teknik Direktörü UEFA dün Avrupa Ligi akşam oynanan ilk maçında Kendi sahasında ağırladığı norveç temsilcisi Sarpsborg hak ederek yendiklerini söyledi. UEFA Avrupa Ligi I Grubu’nda eğitim yapan Kara Kartal, ilk karşılaşmada Sarpsborg’u ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-1 yendi. Beşiktaş’ın teknik patronu olarak maçların yedek kulübesinde tuttu.

Çok basit goller yünüz

Sarpsborg maçının Ardından Mücadele Ilgili ile açıklamara yapan Şenol Güneş, “Kendi saha bkz seyircimiz önüde ilk maçı kazanmak istiyorduk. İlk Yari slow tempo, ataklarımız Etki Sayısı çok Azdi. Savunmada olsun hücumda olsun onlarin istediği gibi oynadık. İlk Yarida rakibimize Kendimizi Kabil ettirme başarısını gösteremedik . İkinci Goller gelmeye başladı nedense kurtulamıyoruz gol yemeden seviyor. Çok Basit hatalardan Dolayi Goller yiyoruz. Bunu düzeltmemiz Gerekiyor, baktigimizda hak ettiğimiz Bir oyun galibiyet aldık. Taraftarımız Olduğumu Bize Destek, onu zaman oldu “dedi.

Gökhan Töre sakatlıktan yeni geldi

UEFA Avrupa Ligi ilk maçında Sarpsborg karşına değişik bir Kadro çıkardığını Gökhan Töre bkz verdiğini nasıl Lens’e Sansi belirten tecrübeli Teknik Adam Şenol Güneş, “Bugünden İtibaren Daha Önce oynayan Quaresma, Ryan Babel gibi isimler yerinde Gökhan Töre görür Mercek oynadı. Maç icinde game baktigimizda, Lens daha hazır olmadığını görüyoruz hırslıydı bkz istekli sever. Gökhan Töre’de Mercek gibi hırslıydı Takımın Tarzi geride olmasina oldu neden game seven bkz istekli. sakatlık NEDENİYLE uzun bir Süre Takımdan Ayrı kalmisti. İlk Yarida Adem Ljajiç Oğuzhan Özyakup silik görünmesi NEDENİYLE görür rakibe cevap veremedik. O yüzden değişikliğe gittim. Gökhan Töre’nin oyundan çıkması kötü anlamına gelmiyor. Sakatlıktan gelen bir futbolcu. Zamanla Takıma uyum sağlayacak. “

Bu takım daha iyi oynamayabilirsiniz

İLK yarıdaki performansından memnun nekadar kaldigini söyleyen Beşiktaş’ın hocası, “İLK yarıya şutumuz bakığımızda olmadığını görüyoruz. Belki Maç icinde Ricardo Quaresma’yı gollerin gelince vazgeçtim. Clye Larin Mercek Çalışkan üretkendi bkz görünüyor. Defansta Eklendi çok iyi Enzo Andía oynadı. İleriki maçlarda düşünebilirim. Maçta herkes iyiydi, ama bu yetersiz çok daha iyi olmak zorundayız. Gökhan’ın iyi futbolcu, şu anda UNON İhtiyacı desteğe var. Ölümsüz görmüyorum. Bu takım onde Oynamaya müsait. Yaptığımız üst kayıplarından Sonra Baskı yaparak, rakibin Kendi sahasından çıkmasına fıstık olursunuz Veya rastgele toplarını kapıp Larin ve Lens’in Ryan Babel yaptık ve etkili de olduklarını görüyoruz.

Editör: Muzaffer Topal

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı