Şenol Güneş milli maç nedeni ile girilen arada tesislerde çok sıkı bir yönetim metodu uygulamaya başladı. Özellikle futbolcular üzerinde çok sıkı bir disiplin ve çalışma temposu oluşturan Şenol Güneş, BJK Nevzat Demir Tesisleri‘nde ki çıkan tüm yemekleri de ayrı ayrı denetliyor.

Futbolcuların yedikleri ve içtikleri teknik adam tarafından çok sıkı bir şekilde denetlemeye tabi tutulmuş ve her bir futbolcu ile ayrı ayrı görüşmeler yapılmaya başlanmış. Teknik direktör Güneş, futbolcuların milli maç arasında kalan lig maçlarına hazır hale gelmelerini istedi. Artık ne bahanemiz ne kredimiz kaldı. “Bu kaçıncı fırsat tepme! Milli maç arasına girdik. Herkes kendini çok iyi bir şekilde toparlasın. İzin dönüşü bambaşka bir takım istiyorum” dediği aktarıldı.

GÜNEŞ : KAFANIZI BOŞALTIN ÖYLE GELİN!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, futbolcularına milli maç arasında çok iyi bir şekilde kalan maçlara hazırlanmalarını söyledi. Ardından izin dönüşünde bambaşka bir takım istediğini vurgulayan teknik adam kredilerinin de tükendiğini ifade etti. Son olarak kalan haftalarda herkesin sorumluluk alması gerektiğini ifade ederek kafanızı boşaltın ve öyle gelin talimatı verdi. Başakşehir deplasmanında ki 1-0 mağlubiyet ile çok güzel bir fırsatı kaçırdıklarını ima eden Güneş, bundan sonra ki haftalarda mazeret istemiyor. Zirvede ki en yakın rakibi Galatasaray ile puan farkını kapatmışken liderlik şansı çok yaklaşmışken alınan mağlubiyet takımı zora soktu.

GÜNEŞ : KAFANIZI BOŞALTIN ÖYLE GELİN!
GÜNEŞ : KAFANIZI BOŞALTIN ÖYLE GELİN!

NEVZAT DEMİR’DE GÜNEŞ BAKLAVAYI DIŞARIDAN YASAK ETTİ

BJK Nevzat Demir Tesisleri içerisinde çok sıkı bir denetim uygulayan Şenol Güneş, futbolcuların tüm yediklerini ve içtiklerini kontrol ediyor. Son olarak çok radikal bir karar alarak tesislere dışarıdan baklava getirilmesini de yasakladı. Bundan sonra baklavayı da tesiste görevli olan aşçı ustalar yapacaklar. Futbolcuların alacağı gıdaların tamamen organik olmasını ve performansları ile eforlarında olumsuz etki oluşturma ihtimali olan gıdaları tüketmemeleri amaçlanıyor. Beslenme konularında bile çok titiz önlemler alan Şenol Güneş, tüm futbolcular ile bire bir özel görüşmeler düzenliyor. Ardından Süper Lig’in kalan son sekiz haftasında Beşiktaş takımının tüm maçlardan galibiyet ile ayrılması için sıkı bir kondisyon ve çalışma temposuna odaklandı. Beşiktaş merkezinde artık Süper Lig şampiyonluğu var.

NEVZAT DEMİR'DE GÜNEŞ BAKLAVAYI DIŞARIDAN YASAK ETTİ
NEVZAT DEMİR’DE GÜNEŞ BAKLAVAYI DIŞARIDAN YASAK ETTİ