Sekizinci hesaplar

0
13

Şampiyonlar Ligi’nin grup aşamasından dört gün sonra, 16: Barcelona turu için sadece bir takım yeterli. Çoğu diğerleri beşinci tarihte alabilir, ama şaşırtıcı bir şekilde, iplerde olan Avrupalı ​​büyük futbolcular var: PSG, Liverpool, Manchester United, Tottenham … Atlético ve Real Madrid Ayrıca, bu hafta da bileti alabilirlerdi, ancak Solari biletleri kazanamadıkları ve CSKA’nın yapamadıkları takdirde çok karmaşık olacaklardı. Torino’yu ziyaret eden Valencia için daha karmaşık .

Salı Maçları

Grup G: Madrid korkulardan kaçınmak için kazanmalı

Moskova ve Madrid, Moskova’da olanları öğrendikten sonra olimpiyatta ölçüldü. Her ikisi de dokuz puan toplar, bu yüzden zafer onları sekizinci sıraya yerleştirir. Çekiliş bu kadar değil: Romanın şu anki şampiyona karşı bir puan kazanması , ama Madrid değil. Evet, CSKA’nın her iki oyunu da kazanması gerekiyor . Üçlü kravatın varsayımsal durumunda, kurban Madrid olur. Eğer CSKA, geçen gün Bernabéu’yu ve Solari’nin Roma’ya bağladığı ya da kaybedeceği takdirde, aynı zamanda Europa League ‘e de düşeceklerdi. Viktoria Plzen için sıfır seçenekler.

Maçlar: CSKA-Viktoria Plzen (18:55), Roma-Real Madrid (21:00).

Sınıflandırma: Roma (9p), Real Madrid (9p), CSKA (4p), Viktoria Plzen (1p).

H Grubu: Valencia, Manchester’a göz gezdirerek Turin’e gider

Valencia için Parti hayat ve ölüm. Torino Win içinde yakın Marcellin’de yücelik, ancak beraberlik veya sonbahar matematiksel eleme aynı gün yol açabilir. galip Değilse Birleşik silindi Young Boys karşı Old Trafford’da üç puanla hak olur. Elbette Mourinho üç puan eklemek etmezse, Mestalla mühim savaş karar bakılmaksızın Juventus Stadı’nda ne son gününün . La Juve, bir kazan ve ikinci tur.

Maçlar: Juventus-Valencia (21:00), Manchester United-Young Boys (21:00).

Sınıflandırma: Juventus (9p), United (7p), Valencia (5p), Young Boys (1p).

Grup E: Bayern ve Ajax, sekize çok yakın

Benfica, seçeneklerine güvenmeye devam etmek için bir mucizeye ihtiyaç duyuyor . Esas olarak, Yunanistan’da Ajax değil, Allianz Arena’da kazanmak zorunda olduğu için. Üç puan eklememesi durumunda, elenecektir. Bayern ellerinde var . Portekizli takımın ‘gol ortalamasında ‘ (0-2, Işık Stadyumu) ​​’nda yenilmemesi halinde kaybetme , sekizinci çeyrek geçecek !!!!!!!!!!!!!!!! 30 Es 30 30 !!!! 30 Es 30 30! ¿Es 30 30 !!! AEK’nin seçeneği yok.

Maçlar: AEK-Ajax (18:55), Bayern-Benfica (21:00).

Sınıflandırma: Bayern (10p), Ajax (8p), Benfica (4p), AEK (0p).

F: Şehir geçişi kapatmak için

Şehrin Lyon ‘a turnuvada sürekliliğini sağlamak için bir puan vermesi gerekiyor. Lyon, İngiltere’de kazanırsa play-off’larda bir buçuk olacak, ama bir yenilgi onlar için hayatı çok zorlaştıracak. . Hoffenheim sadece zaferi düşünebilir. İki olası sınıflandırma, bir takım bir ayağı ve sekizinci çeyreği çeyrek ve ikinci sırada iki belirleyici oyun.

Maçlar: Lyon-Manchester City (21:00) ve Hoffenheim-Shakhtar (21:00).

Sınıflandırma: Şehir (9p), Lyon (6p), Hoffenheim (3p), Shakhtar (2p).

Çarşamba maçları

Grup A: Atlético nefesleri kolay

Atlético de Madrid ‘in elemelerinde neredeyse elemeler var. Eğer Brujas Dortmund’da kazanamazsa, Simeone ikinci turda olacak. Aksi takdirde, bir galibiyetle beraber senin geçin Tie rojiblanco, Belçikalıları kazanırlarsa ancak ‘gol ortalaması’ ile sanallaşırlarsa matematiksel sınıflandırmayı vermezlerdi. Dortmund, bir skorla ikinci turda da bilet alacak. Monaco’nun Avrupa Ligi’ni seçmeye devam etmek için skorlaması gerekiyor.

Maçlar: Atlético de Madrid-Mónaco (18:55) ve Dortmund-Brujas (21:00).

Sınıflandırma: Dortmund (9p), Atlético (9p), Brujas (4p), Monako (1p).

Grup B: Barselona, ​​sekizinci sırada olan tek kişi

Barcelona ile ikinci turda, Tottenham Wembley’deki her şey için oynuyor. Pochettino’nun ekibinin Inter Milan’ı yenmesi gerekiyor ve mümkünse ‘Giusseppe Meazza’da 2-1’ gol ortalama ‘. Bir kravat İtalyan takımını sekizinci sıraya koyardı (şimdi Tottenham’ın dördüne karşı yedi puan ekliyorlar). PSV, zaten kaldırıldı.

Maçlar: PSV-Barcelona (21:00), Tottenham-Inter (21:00).

Sınıflandırma: Barcelona (10p), Inter (7p), Tottenham (4p), PSV (1p).

C grubu: PSG için hata payı yok

Paris Saint Germain’in Avrupa projesi, grup aşamasının sondan bir önceki gününde kesinlikle çökebilir. Tuchel’inkiler, Parc des Princes’te Liverpool’a karşı karşıya kalıyor ve üç noktadan daha fazlasına ihtiyaç duyuyor. Napoli’nin Red Star’a karşı yenilgisi ve zaferiyle matematiksel olarak dışarıda olacaklardı ; Neymar ve Mbappé güçlükleriyle çok uzak bir seçenek bile yok. Tabii ki, basit bir kabalıktır; Grup kırmızı-ateşli: Napoli (6 puan), ardından Liverpool (6), PSG (5) ve Estrella Roja (4) takip ediyor.

Maçlar: PSG-Liverpool (21:00), Napoli-Kırmızı Yıldız (21:00).

Sınıflandırma: Liverpool (6p), Napoli (6p), PSG (5p), Kırmızı Yıldız (4p).

Grup D: Porto ve Schalke yolda geçecek

Oporto ve Schalke, doğrudan karşı karşıya gelmelerinin üç noktasını çizerlerse, 16’ncı turda olacaklar . Casillas ‘ekibi de bir beraberlikle hak kazanacak. Elbette, Galatasaray’ın elenen Lokomotiv Moskova sahasında kazanamadığı maçta iki maçta karşılaşacaklarından bağımsız olarak karşılaşabilir. .

Maçlar: Lokomotiv-Galatasaray (18:55) ve Oporto-Schalke (21:00).

Sınıflandırma: Porto (10p), Schalke (8p), Galatsaray (4p), Lokomotiv (0p).