Ryan Babel’in transfer açıklamalarına bakınca neresinden konuşuyor dersiniz!

0
73
Ryan Babel'in transfer açıklamalarına bakınca neresinden konuşuyor sorusu ile karşı karşıya kalıyorsunuz!
Ryan Babel'in transfer açıklamalarına bakınca neresinden konuşuyor sorusu ile karşı karşıya kalıyorsunuz!

Ryan Babel‘in transfer açıklamalarına bakınca neresinden konuşuyor sorusu ile karşı karşıya kalıyorsunuz!

Beşiktaş takımında geçen sezona kadar forma giyen ve giderken de birçok şaibe ile kulüpten ayrılan Babel’in bugün basına düşen Galatasaray açıklamaları var. Premier Lig takımlarından Fulham’a transfer olabilmek için bir yerlerini yırtan Babel, şimdi Galatasaray’a gelmek için bir yerlerini yırtıyor.

Adı sarı kırmızılı takımla daha geçen sezon burdan gitmeden anılan Ryan Babel‘in şimdi transfer sezonu gelince yaptığı açıklamada profesyonelliğe değinmesi insanı çıldırtır.

BEŞİKTAŞ’I KASIMPAŞA MAÇINDA VE AVRUPA MAÇLARINDA SATAN ADAM

Beşiktaş‘ı Kasımpaşaspor maçı öncesinde diğer 8 futbolcuyla birlikte alemlere gidip doğum günü kutlaması bahanesiyle içe içe satan herif Babel’dir. Ayrıca diğer bazı lig maçları ve UEFA maçlarında da ATM sakatlıkları ve topu dışarı vurduğu pozisyonlarda büyük marifeti var. Kendisinden basın ve sosyal medyada bahsedildikçe “ben profesyonel futbolcuyum ondan dolayı herkes beni yazıyor” algısı uyanmış bu denyoda.

Hakaret filan etmiyorum bu herif tam bir denyo ve parası gününde ödenmeyince takımının haini bir haindir. Bir gün geçen ödeme sonrası aynı Galatasaray‘ın başkanlarıyla teknik direktörü gibi ağlıyor. Oraya gelmesine “kendisinin inandığının aksine” hiçbir Beşiktaş taraftarının bir itirazı olmadığı gibi adı anıldığında yaptıklarından dolayı kendisine olan tehdit ve sövmeler çok insani duygulardan gelen dışa vurumlardır. Kimsenin onu öldüreceği filan yok ama adam sosyal medyada görünce hem düz gidiyor hemde biraz dozu aşıp ileri gidenler ise tehdit ediyor.

Biz sevgili taraftarımıza sakin olmalarını ve bu Ryan Babel denilen malın nereye isterse oraya gitmesini ve gittiği yerin rakibimiz olmasını temenni etmelerini söyleyelim. Rakibimize gitsin ki gelecek sezon artık ağlak başkanlarının ve teknik heyetinin hakemleri baskı altına alamadıkları adil bir sene olduğunda onları bütün hainlikleriyle çimlere serelim deriz.