Roma ve CONI, Eurocopa’nın logosuyla barışı simüle ediyor

0
32

İtalyan Olimpiyat Komitesi (CONI) ve belediye başkanı Roma , Virginia Raggi , bu Perşembe günü UEFA Euro logosunu sundular Roma 2020 “, çünkü İtalya’nın başkenti bir sonraki Eurocopa maçlarının 13 mekanından biri olacak.

CONI , Giovanni Malagó ve Virginia Raggi ‘nin başkanı bugün bir gün Foro Italico Roman’da buluştu. Roman adaylığının belediye başkanlığı reddinden sonra, 2024 Olimpiyat Oyunları düzenlenmesi.

Karşılaşmanın ardından, maçın zorlu bir şekilde değiştirilmesinin ardından, Raggi Oyunların teklifini “sorumsuz” bir şey olarak tanımladığında ve Malagó , Belediye Binası capitolino spor alanında hazırlık.

Her ikisi de bugün UEFA , Slovenya Aleksander Ceferin ‘in yeni başkanı ve İtalyan futbol federasyonunun başkanı Carlo’nun da katıldığı bir etkinlik sundu. Tavecchio .

Roma 2020 ‘yi temsil etmek için seçilen sembol, San Pedro Bazilikası’na birkaç metre mesafede bulunan Sant’Angelo Köprüsü ‘ dir. İmparator Adriano tarafından 134 yılında inşa edilmiştir.

“Burada olmaktan onur ve o UEFA EURO 2020, dört oyun ev sahipliği yapacak Roma . O kadar önemli bir olay organize bilerek bizi çok gururlandırıyor duyurmaktan mutluluk duyuyorum” dedi Medyadan önce Raggi .

“Futbol, ​​entegrasyon için bir manivela ve saygı değerini yaymak için bir kaynak olarak hizmet etmelidir” diye ekledi.

Roma Amsterdam , Bilbao ile birlikte Eurocopa 2020 ‘nin oynanacağı 13 şehirden biri olacak. Brüksel , Bükreş , Budapeşte , Kopenhag , Dublin , Glasgow < / strong>, Bakü , Münih , St. Petersburg ve Londra .

Avrupa turnuvasının bu baskısı yeni bir formüle sahip olacak, çünkü onu tek bir ülkeye atamak yerine, UEFA 60 yıllık tarihini kutlamak için belli başlı Avrupa şehirlerinde düzenlemeye karar verdi. rekabet .

Olimpiyat Stadı ‘nda, grup üçlü grup sahnesinde ve çeyrek finallerden birinde oynanacak, yarı finaller ve final Hepsi Londra stadyumunda oynanacak Wembley .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here