Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’den Kovuldu Video! Saffet Sancaklı Baskın Çıktı

0
24

Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV‘nin spor programında ki yorumculardan biri olan Rasim Ozan Kütahyalı‘nın “Kusturmalı boşnak sak..su” sözlerine en ağır tepki MHP milletvekili Saffet Sancaklı‘dan gelmişti.

Bu sabah yaptığı açıklama ile tepkisini çok sert bir dille ifade eden MHP milletvekili Saffet Sancaklı, Geçen akşam Beyaz TV ekranlarında ki spor programında yorumculuk yapan ve program sırasında ırkçı ve seksist sözler söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yaptığı açıklamada Sancaklı şunu söyledi : “Beyaz TV sahibi Osman Gökçek’i telefonla aradım. O şahsın ekrandan alınmasını istedim. Osman Gökçek bana olaydan haberinin olmadığını söyledi” dedi. Olayın peşini bırakmayacağını da dile getiren Sancaklı, Türkiye Gündemi yazarı olan Müşerref Seçkin’e konu ile ilgili yaptığı açıklamada ise “Şerefsiz oğlu şerefsiz. Böyle insanların artık toplum dışına çıkarılmaları lazım. Bu işin peşini bırakmayacağım” dediği de öğrenilmişti.

Kendisi de balkan kökenli olan MHP milletvekili olan Saffet Sancaklı’yı bu tutumundan dolayı takdir ediyoruz ancak, bu programda ki yaklaşım ırkçı ve bel altı oldu. Bizler sürekli olarak spor programlarında bu şekilde bel altı yapılan yorum ve açıklamalardan, ve kendilerinin yaptıkları bu bel altı açıklamalara pis pis gülen insanlardan zaten bıkmıştık. Bu girişim her ne kadar hissi olsa da bir başlangıç olması ve sürekli bel altı yorum yapanlara bir ibret olması temennisi ile güzel bir başlangıç olarak buluyor ve tekrarı halinde yeniden Saffet Sancaklı’nın girişimleri gibi girişimler bekliyoruz.

 

ERTEM ŞENER’İN RASİM OZAN KÜTAHYALI İLE YOLLARI AYIRDIK AÇIKLAMASI

Yaklaşık olarak bir saat önce Beyaz TV ekranlarında ki söz konusu spor programının moderatörlüğünü yapan Ertem Şener‘den canlı yayında bir açıklama geldi ve olay sonrasında Rasim Ozan Kütahyalı’nın da çok ama çok üzgün olduğunu fakat moderatörlüğünü yaptığı bu programda bu tür şeylere kesinlikle yer olmadığını belirterek Ozan Kütahyalı ile yollarını ayırdıklarını ilan etti. İşte bu açıklamanın videosu.

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'den Kovuldu

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'den Kovuldu#BeyazTV

Beşiktaş Haberleri paylaştı: 20 Kasım 2017 Pazartesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here