RAC-1 ısrar ediyor: Grifols, favori Camp Nou ismini

0
16

RAC-1’e göre, Grifols, Katalan ilaç çok uluslu, bu sefer Camp Nou adını vermek ve adını firavun Espai Barça projesine almak için en uygun yer . Bir yıldan biraz önce, Grifols’un ismi, eczacının bunu reddetmesine rağmen ortaya çıktı. O zaman, Catalunya Ràdio, Barça ‘nın önümüzdeki 30 yıl boyunca ilaçlardan 400 milyon euro alacağını söyledi .

Grifols, Avrupa’da kan ürünleri sektöründe (kan plazmasından elde edilen ürünler) ve bu uzmanlık alanında dünyanın üçüncü en büyük şirketidir. Ayrıca, bu ürünlerin hastanelere tedarikinde dünya lideridir. Şimdi, Barça’nın adlandırma haklarını arama ‘nın bu sürecine favori olarak geri dönüyor. Bu, kampanyanın soyadını sezonun bitiminden önce kapamak için fon ihtiyacı olduğu için sona ermeyi umuyor. 600 milyondan fazla bütçeye sahip proje . Bu yaz Camp Nou’da çalışmaya başlamanın zor olduğu zaten kabul edildi. Barca, 600 milyon Espai Barça’nın üçüncüsünü mülkiyet haklarıyla ödemesi bekleniyor, ancak pazar araştırması daha fazla para alacağınızdan şüpheleniyor.

2008 yılından bu yana Ibex-35 ve onun merkez Sant Cugat del Vallès (Barcelona) dayanır 2011 yılından bu yana Nasdaq ‘değil, aynı zamanda iyi Devletleri’nde kurulan hisse endekse dahil Grifols, var gibi görünüyor Devletler. Grifols bir yıl önce hikayeyi reddetti ve herhangi bir sponsorluk planının olmadığını söyledi. Sonra o Joventut Badalona kurtuluşu arkasında, ama şimdi ele şekillerle bağlantılı olarak sembolik bir itme ile, hatırlıyorum.

LaLiga Santander

* Veriler bugüne kadar güncellendi 26 Kasım 2018