Quaresma geç pas atıyordu

0
9

Alvaro Negredo, Goal’e özel halde açıklamalarda Beşiktaş günülerini değerlendirdi:

35 HEDEF olayını açıklığa kavuşturmak istiyorum. Oradaki yayıncı bana kaç gol atmak istediğimi sordu, ben kendisinden bir şey vermedim, bir sayı vermedim. fakat, 34 tane hedefe iyi sezonda 34 gol attığımı ve dileğimin bunu tekrarlamak oldu da ifade ettim. Ama 35 gol atacağımı dile getirdim.

CENK Tosun kulüpteyken, Beşiktaş’ta ihtiyacım olan uyum eksikliği teminmadım ama veya ayrılık sonra şans bulmaya, goller atmaya yardım et başladım. Elbette istediğim birini atamadım sevdiğim biri de sakatlıklardı.

QUARESMA ile saha içi ve saha dışında iyi bir ilişkim vardı. Dripling ve bire birde adamtır on kurum ve yeteneğiyle bunu içeren başarabiliyor. Biz biz oyuncuları topu mümkün içeri erken almak isteriz. İnsanlar bunu en iyi şekilde gösteriyorlardı ama bu bir yalandı.

GALIBIYET HASRETI
SON 4 resmi maçında galibiyet alamayan Beşiktaş, bu akşam Vodafone Park’ta Çaykur Rizespor’u ağırlayacak. Siyahbeyazlıların zorlu mücadelesinde Bülent Yıldırım düdük çalacak. Vodafone Park’taki maçın başlama saati 20:00. Kart cezalısı Lens yok.

BUGÜN NELER OLDU