Perasovic büyük ihtiyacı olan bir Granca’yı kazanarak yeniden kazandı

0
14

Velimir Perasovic , Euroleague ‘in bir başka takımı olan Herbalife ‘ e karşı galibiyetle Bask tezgahına giriş yaptı. Buna ek olarak, ekibi yüksek bir puana gitti ve böylece kötü çekim yüzdelerinin kötü kalitesini bozdu . Dinlenmeden önce, zaten mavi ve kırmızı taşların tüm ekipmanları ile büyük fotoğraftan önce, zaten 51 idi. Atmosfer soğuktu ve Pedro Martinez ‘in işten çıkarılması için kutuya yaklaşıyordu . Aslında, oyuncular açıklandığında, ıslık çalındı. Ayrıca Perasovic’in ismi bile çıktı.

Berlin’de Final Four’dan sonra Efes’e gitti ve pek çok taraftar Martinez’nin ayrılmasından hoşlanmadı (kriterlerine göre çöktü) dikte edilen cümle . Ama Josean Querejeta, yönetim kurulunun çoğunluğunun orada olmasına rağmen, kardeşi Luis ve onun en büyük oğlu Haritz ile başlayan pavyonda değildi . Çatışma Tillie’den (eski Baskonya) bir eş ile başladı, ancak üçlülere dayanarak, Kirolbet inisiyatifi ışığa almaya başladı. Dakika 9’a kadar, Peras tüm oyuncularını döndürmüştü.

Bir Kanarya yaklaşımından sonra, Vitorianslar, çok yönlülükleri sayesinde, iç ve dışarısı sayesinde, ikinci çeyrekte lastiği germeye başladılar (46-36, min.37). Gran Canaria’da, bu anlamda, sadece Strawberry ve Tillie yanıt verdi. İlk yarıda, Bask ekibi, yaklaşık 17 dakika boyunca rakibin önünde olduğunu söyleyebilirdi. Maksimum, aradaki 51-36 ile 15 idi.

Janning’in iyi bir koşulu boşluğu daha da açtı. İki ardışık üç-işaretçi, forvet ile öne doğru eğildi ve Kirolbet 16 sayıya çıktı. Farklılıklar her zaman ondan daha yüksekti, bu genellikle gönül rahatlığı veren bir durumdu. Shengelia, Columbus, Vildoza ve Janning küçük belirsizlikle son dakikada soldan ana topçular ve şok oldu. 35 dakikanın 83-62’si bunu kanıtladı. Herbalife, ACB Ligi’nde acı çekmeye devam ediyor ve yeni bir yenilgi ekledi . Neredeyse oyunun üstesinden gelebilme hissini asla vermedi. Yorgun bir oyun gibiydi.