Pelayo Novo, Toledo’daki toparlanmaya devam edecek

0
26

Pelayo Novo, omurilik yaralanmaları konusunda uzmanlaştığı için rehabilitasyona devam edebilmek için önümüzdeki günlerde Toledo Paraplegics Hastanesi’ne nakledilecek. Albacete oyuncusu, daha hassas rahatsızlıklar olarak sütunun alt kısmındaki ve soldaki başka bir bölmede () sakatlıktan kurtarır.

Bugün ‘Yeni İspanya’ tarafından bildirilen Asturyalı futbolcu, alt sırtındaki bu yaralanmalardan iyi gelişiyor , 44 günden fazla bir süre sonra ayrılabildi ve Toledo ile rehabilitasyonunu sürdürecek.

“E o Oviedo oyuncusu en yakın aile üyelerine göre iliğe zarar vermedi ve doktorlar ona tekrar yürüyebileceğini söylediler. Şu anda tekerlekli sandalyede hareket ediyor, ama henüz yürümediyse, derler ki, topuktaki rahatsızlığından dolayı. Rehabilitasyon, evet, uzun bekleniyor ve çok sabır gerektiriyor. Aylarca sürecek, “diyor Asturyan gazetesi.

Pelayo Novo, 31 Mart’ta Albacete’nin Huesca’daki yoğunlaştığı otelde düşüş yaşadı ve partinin Huesca kutusuyla yanlış anlaşılmasının daha sonra askıya alınması ve çalınması gerekiyordu.

Albacete Cumartesi günü Pelayo’yu Hospital Clínico de Zaragoza’da ziyaret edecek

seferi otel ‘Abba’, Huesca üçüncü kattan düştükten sonra 31 Mart tarihinde nakledildi Zaragoza, Klinik Hastanesinde hastanede kalmaya devam ediyor ortağı Pelayo Novo, Cumartesi günü Albacete ziyaret çağırdı.

Pazar günü, ‘La Romareda’ stadyumunda Real Zaragoza’ya karşı Liga1 / 2 / 3’ün kırk gününe denk gelen maçın oynanacağı Zaragoza’nın başkentinde bir gecede kalmaktan yararlanacak bir ziyaret.