Orhan Yıldırım, Beşiktaş kamplarında Sergen Yalçın’la ilgili yaşadıklarını basınla paylaştı. Yıldırım, Sergen Yalçın ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Beşiktaş’ta Başkanlığı Serdar Bilgili’nin yaptığı dönemde Sergen Yalçın’ın transfer edildiğini söyleyen Yıldırım, Sergen’in yaptıklarını açıkladı. Sergen’in İsviçre kampında önce çapraz bağlarım çok kötü, oynayıp oynamayacağımı bilmiyorum dediğini, ardından ise espri yaptığını açıkladığını söyledi. Yönetimle bu konu yüzünden sorun yaşandığını söyleyen Yıldırım, sonrasında Sergen’in golüyle şampiyon olunduğunu açıkladı.

Sergen Hem Bize Hem Medyaya Golünü Attı

Orhan Yıldırım, Beşiktaş’ın Başkan Serdar Bilgili döneminde mutlaka alınması gerekli denilerek alınan Sergen’in kampta çapraz bağlarım kötü demesinin nelere mal olduğunu anlattı. Sergen’in bu sözlerinin basına yansıdığını ve yönetimin bu sözü düzeltmek için basına bildiri yayınlayarak “Sergen’le ilgili yapılan haberlerin aslı yoktur” tekzibini yayımladığını açıkladı.

Nevio Scala Döneminde Eğlenceli Saatler

Orhan Yıldırım’ın unutamadığı bir dönem de Nevio Scala dönemiydi. Nevio Scala, 2000-2001 döneminde Beşiktaş’a gelmişti. Hocanın döneminde idmanlar akşam yapılıyordu. Hocanın uyku problemi olması futbolcular tarafından yadırganmış ve eğlenceli bir içeriğe dönüşmüştü.