savaşçı Antidot düşük, aynı zamanda Stephen köri ve Draymond Yeşil ; ve eğer sahiplerse, bunu kumaşta altın olarak tutuyorlar. alarmlar zaten kaybetti çizgi üç oyun uyacak şekilde atladı, ama son yıllarda büyük rakipleri biri (OKC) ve evde dörtte ulaşması beklenen değildi bu yüzden tiz bu 95-123 .

Steve Kerr , Yeşil ve Köri için gerekli dinlenmeye vermeye devam ediyor, ancak işe yarayan bir çözüm yok. Kuzenler’in oynayabileceği diğer iki büyük yıldız olan Kevin Durant ve Klay Thompson’ın her şeye güveniyorlar ve spektrumu biraz daha genişletmek istiyorsak bariz eksiklikler var.

Gök gürültüsü iyi gitti, ve bu, onların çekimlerin nereye gittiğini test etmelerini sağladı. Gözlem çalışması harikaydı. Draymond Green’in çektiği delikten önce, ziyaretçiler bölgeye bir sabah gelmemiş gibi saldırdılar ve ilk barlarda puanlarının iyi bir kısmını aldıkları yerdi . İlk olarak, ama büyük teknik yürütme tamamen bireysel eylemleri yanıt olduğunu, bu yüzden nasıl o olduğunu ve ikinci çeyrek oldu kuyuya Thompson geri gelenlerin Durant Rakibin onları yedi ileriye götürdüğü zaman dışarıdaki atışlara dayanarak Warriors’a (26-26, dakika 14).

Ama daha fazla içten başka bir ikili vardı . Değil giderek onun saçma pike üzerinde dağıtmak ve her ikisi de kendi ham çatışmalara maç başına 30 sayı ortalaması ikinci çift olarak oyuna girdi Durant / Westbrook, hiçbir: Paul George ve Dennis Schröder savunma tahrip Savaşçılar ikinci 12 dakikadan itibaren . Hem onlar alanının merkezinde deliklerine nüfuz zorunda tam iyi bilmek ve ne zaman dışarıdan ateş: İki açıkça onun iyi bir seçim söz ettiğini çekimlerde bir 33/43 imzalı arasındaki .

Kalan iki yıldızının elinden Warriors moladan sonra soyunma odasından ayrılmak için biraz daha çabaladı, ama daha da kötüye gitti . Son dönem, afet , 16-36 oldu ve hatta Oracle Arena’da yerel takım aleyhinde bazı aldatmacalar yaptı . Şampiyona olan güvenin önemli bir kısmını veren Thunder için kötü haber, ayak bileğini bir sıçramada büktüğünde ve sedyeyi bir sedyenin üzerinde bıraktığı zaman Hamidou Diallo’nun acı verici sakatlığıydı .

Savaşçılar tarafından takip edilen dördüncü kayıp , Oakland imtiyazını çalıştırdığından beri Steve Kerr’e bir şey gelmemişti . Yerel olarak farkı olan bu 28 puan, Kerr ile teknisyen olarak ikinci en kötü Golden State markasıdır .