Olympiacos, Madrid’in Avrupa tarihini yapmasını engelledi

0
9

Olympiacos, David Blatt’ın projesine biraz rahatsız edici bir başlangıçtan sonra ivme kazandırmak için prestijli bir zafere ihtiyaç duyuyordu . Aynı zamanda mümkünse aynı anda Williams-Goss (23 sayı ve personelden son derece doğru bir şekilde), Zach LeDay (12 ve 5 ribaund) ve şirket (Timma tırmanmadı. arabaya). Ve ikisini de, yenilmez bir lider olarak gelen Euroleague şampiyonu ‘dan önce La Paz ve Amistad’ın sığınağına ulaştı.

Bu arada, beyazlardan tarih yapma seçeneğini aldı. Çünkü eğer kazanırlarsa, Real Madrid Avrupa Kupasında en iyi çizgisini imzaladı olurdu . 17 Nisan’da Panathinaikos’a kaybettiğinden beri 14. galibiyetine gidiyordu, ancak son Euroleague sonunda ve sezon başında sekizde 13’te durdu. Dokuzuncu Pire limanında battı. 2013-14, Laso kayıtlarının sezonunda zincirlenenle aynı 13 . Ya da bunlardan biri

Çekilmesi gereken bir düelloda armada roja ‘nın uğradığı bir başarıydı, ama muazzam yeteneklerin patlamasıyla. Williams-Goss ve Spanoulis arasında en iyi sprinter’a layık bir taco çıkışı imzalandı. Mal Campazzo, o streç ve kötü Causeur ve Taylor’a geri döndü. Dinlenme durumunda dinamik ikili 32 puan ve 38 değerleme grubunu oluşturdu. Rudy karışıklığı sınırlandırdı ve buna rağmen yerel kira 12: 48-36 ‘ye dokundu. Olympiakos üçü% 62 (13 sayı) ile başardı ve soyunma odasına 52 gol, tam oyunda (78) eklenenlerin yaklaşık% 70’ini buldu. . Günüydü ve rakibi, belki de on yılın en iyi iki takımı arasındaki bir nabızdı.

Ama bir şey yalama yarası ve başka bir cenaze yürüyüşü. Böylece, daha önce olduğu gibi, Real, Carroll ve Campazzo’dan (13 asist) gelen bir klinisyen ile ayağa kalktı . Ve savunma ile: Yunan despendole bitti. Tavares tarafından iyi bir çalışma ve bir kısmi 11-22 sonra 63 at bağladı.

Campazzo, beyaz deniz feneri

Laso son hareketin başlangıcında Facu ‘a bir ara verdi (Causeur ve Taylor tarafından sarılmış dümende 65-65 ve Prepelic) ve beyaz gemi deniz fenerini kaybetti. referans . Karartma (oyunda bir basket atmadan sekiz dakika, Campazzo’yu bozan kuraklık) ona Atinalı sularda savaşa mal olmuştu . Taban koruyucusu Williams-Goss , Spanoulis’i görmeden önce binlerce kez yaptı: serbest atışlarla cümle. Son 17 saniyede başarısız olmak üzere altı . Madrid’in kalan kartuşu boşa harcadığı bir satır . Güverte tarafından iki hata, biri Campazzo ve diğeri son dakikada Rudy tarafından 82-78’e girildi.

Gürültü vardı ve parke Strelnieks ve Milutinov’a konan fındıklar vardı . İlk, Letonya eskortu, kavurucu güneşte serin tutar. 15 puan faullerden ayrılmadan önce ikinci yarıda geldi. İkinci Sırp merkezi, yaygara olmadan Tavares’a yüzünü dikti ve belirleyici eylemler ve vertigo sayıları imzaladı: 9 ribaund, 3 asist, 3 blok ve 2 top çalma ile birlikte sadece üç sepet ve iki serbest atışla 25 değerleme.

93-94 seviyesinde gönderilen Al Madrid, iki büyük kesintiyi kınadı . İlk, savunmacı; son, annotator. Madrid geçerken David Blatt kapıyı çalıyor. Llull ve Ayón televizyonda gördü. Pazar günü Barça ve Palau, zaten önde gelen lig liderliğini bekliyorlar .