N’Koudou Burak Yılmaz’ın kendisi için “çok güçlüsün ama hiç asisitin yok” göndermesine karşı bir açıklamada bulundu ve daha güçlü olarak asistleri ile geri döneceğini belirtti.

Beşiktaş takımının sosyal medya hesabı üzerinden futbolcuların birbirleri ile olan konuşmaları ve takım kaptanı Burak Yılmaz’ın göndermeleri gündeme oturmuştu. Bu göndermelerde hedefte olan isimlerden olan Kevin N’Koudou kaptanını kendisi için yaptığı “Çok güçlüsün ama hiç asistin yok” gönderisine değindi.

Bu ortam aşılıp futbol yeniden başladığından sahaya çok daha güçlü geri döneceğim. Burak Yılmaz’a birçok asist yapacağım. Asistlerim konusunda kaptanımızın dikkatli olmasını rica ediyorum. Ben asistlerimi yaparım gerisi onun sorumluluğunda diye açıklama yaptı.

Ayrıca futbol dünyasını da olumsuz etkileyen bu kaotik ortamın sona ermesi için dua etmemiz ve halimize şükretmemiz gerektiği konusunda da açıklamaları olan futbolcu evinde yemek ve temizlik yapmadığını belirtti. Gündelik yaşantısına aynen devam ettiğini ve bolca video oyunları oynadığını ifade etti.