Beşiktaş Voleybol Nadal, Federer’ı yirminci büyük için nasıl kutladığını anlatıyor

Nadal, Federer’ı yirminci büyük için nasıl kutladığını anlatıyor

0
13

Rafa Nadal şahsen Avustralya Açık’ta altıncı başlık, kariyerinde yirmi Grand Slam için Swiss tebrik birçok meslektaşları Roger Federer biriydi. İspanyol Bu tebrik kaçırmak ve o bu beş küme sert maçtan sonra Marin Ciliç yendi hangi finalinde sonra yaptığı sonsuz rakibi ile iletişim nasıl anlattı olamazdı.

“Kendisini bir metin mesajı ile özel olarak tebrik ettim”, bir grup hayranın gönderdiği soruları cevapladığı Mapfre sohbetinde Nadal ‘i gösterdi. Manacor, “Tanıdığım insanlarla, bu şeyleri herkesten daha özel olarak yapıyorum.”

[gömülü içerik]

binbaşı diye bakmak sevmez yineledi “başkalarına yaptıkları işte.” Rekabet Hakkında o Federer ile vardır ve aslında içinde, büyük turnuvalarda 16 başlık kazanan zaferlerini takip “Ben diğerleri daha az ya da benden daha kazanırsanız düşünmeye edilemez. Eğer hep sinirli olmak ve hep daha fazlasını isterler olamaz. Sen maksimum veren razı bilmek zorunda fazla kazanan kim her zaman var. Roger’den için çok mutluyum ve onu tebrik ediyorum. mutlu olmak için oynamak ve ben bu sporu seviyorum çünkü yılda sadece dört turnuva oynamak ve hala zevk olmayacak. “

Nadal, diğer pek çok şeyin yanı sıra 2018 için hedeflerinden bahsetti ve bunlardan biri özellikle işaretlendi: “Roland Garros’u tekrar kazanmak istiyorum, bu turnuvanın benim için anlamı ne olursa olsun başka bir yerde bulmak çok zor” < / strong>, kabul etti. “Evde orada hissediyorum.”

Altılı tahminleri24 Ağustos İstanbul altılı tahminleri24 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri

HENÜZ YORUM YOK