Messi: “Real Madrid’de Neymar’ı görmek korkunç olurdu”

0
41

Messi, Neymar’ı Real Madrid tişörtü ile hiçbir koşulda görmek istemiyor. Arjantinli çatlak, TyC Sports ile yaptığı röportajda, Barcelona’daki eski takım arkadaşının beyaz klübe imza atmaktan kurtaracağı korkunç olacağı konusunda güvence verdi: “ Neymar’ı Barcelona için yaptığı her şey için Real Madrid’de görmek korkunç olurdu; tüm hayranlar için büyük bir darbe. “

10

Pişmanlık. “diye takımdan ayrıldı dedikten sonra, ben soğuk düşünce ve hayallerini mesaj için mücadele etmek yanlış insanları alıyordu Eğer toplumu istediğiniz şey için mücadele tutmak gerekir. Arjantin’de var karmaşıktır ve biz iyi bir iş yaparsanız kendilerinin sorun. biz kazanmak için bir zorunluluk var ve onu değil hissetmek son on yılda. biz kimseye zorunluluğu yoktur. biz üç finalde ve kaybetti ve Bu sahip olduğumuz bir ağırlık. “

Dünya Kupası: “İyi bir Dünya Kupası en iyi dört arasında olacak, sahip olduğumuz tarih nedeniyle orada olabiliriz.”

Brezilya, rakip: “Kolektif olarak çok iyi, bireysel düzeyde iyi oyuncuları var ve bir grup olarak çok iyi çalışıyorlar, çok iyi kapanıyorlar, güçlü oyuncuları var ve sana karşı çıkıyorlar ve çok hızlı oyuncularla yerleşiyorlar Neymar ya da Coutinho gibi, yaptıkları şeyi çok iyi biliyorlar ve grup seviyesinde mekanize hareketlere sahipler, Neymar’ın durmuş olmasının kötü şansına sahiptiler, ancak iyi ya da kötü olup olmadıklarını bilmeme rağmen dinlenmişlerdi.

Neymar: “Neymar Barselona için ne anlama geldiği için korkunç olurdu, çünkü bu şekilde gitti, burada önemli bir ün kazandı, Şampiyonlar Ligi kazandı, kazandı Ligi. Real Madrid’de bitirmek, bizim için ve Barselona için zor bir darbe olurdu . Ve futbol Madrid’i daha da güçlendirirdi zaten ne var “.

10

Diğer rakipleri: “İspanya, sahip oyuncular ve nasıl oynanır, Brezilya, Almanya daha renkli, çok iyi oyuncu bulunuyor çünkü her ne kadar orada, her zaman var olduğunu ve Fransa çünkü ne için Karşı oynar, çok sayıda genç insan var. “

İspanya’ya karşı 6-1 : Yalancı bir sonuç çünkü Arjantin ilk yarıda çok daha iyiydi, oldukça kolay olmayan bir süre kazandı. ”

Duyumlar : “En çok kutladığım başlık ilk şampiyon oldu”.

Olgunlaşma: “Konuşmadan önce hissettiğim gerilim artık buna sahip değil, rahat hissetmedim”.

Brezilya Dünya Kupası: “Brezilya’daki Dünya Kupası’nın finali bir utanç oldu, yapılanlar yapıldı ve final’e ulaştık.”

Sampaoli .. “Her şey o yoğun yaşamak yapar ve bu size tüm bilgileri verir açıkçası hep belirlenmiş durumda gün, konuşma ve taraflarca tüm bu kadar eğitim, gün yapar Eğer o zaman yoğunlukla çalışan ve her zaman yüzde yüz yapan her şeyi yapmak, yani bir oyundan önce ihtiyacım var. “

“Cristiano’yla rekabet etmiyorum, beni finalde Madrid’i tekrar görmeye teşvik ediyor”

Alçakgönüllülük : Tarihin en iyisi olmakla ilgilenmiyorum, asla önermedim: ne ilk ne ne de ikinci, üçüncü ya da dördüncü, ve her sene başladığımda kendimi yenmeye çalışıyorum, kazan her şey, ben her zaman mahkemeye çıkıp her şeyimi bırak, takım arkadaşlarıma ve benim için en iyisini ver. Tarihte en iyisi olmak için hiçbir şeyi değiştirmiyorum Kendimi her zaman geliştirmek istiyorum ve ben kimseyle rekabet etmiyorum, çünkü ben en iyisi olmaya çalışmıyorum tarihin kendimi yıldan yıla geliştirmek ve kazanmaya devam etmek, yarışın sonunda kazandığım daha çok unvan, ve tabii ki, milli takımla kazanmanın en iyisi olacağı için bize verilmişti “.

Iniesta : “Yarışmayı pratikte birlikte yaptık ve onunla yaşamak muhteşemdi”.

Real Madrid : Onların sahip oldukları, kötü bir galibiyet aldıkları ve bazen bize biraz daha pahalıya mal olan bir şey, kazanmak için bizim rakibimizden daha iyi olmak zorundayız. Rekabet etmiyorum Cristiano Ronaldo ile finalde Madrid’i tekrar görmekten heyecan duyuyorum, çünkü her sene Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyorum. Yıl başından beri hepimizin istediği toplu şeyler “.

Gelecek : “ Kimseye bir şey kanıtlamak için başka bir takıma gitmem gerekmiyor, biri başka liglere bakıyor, ama geldiğinde Barselona’yı terk etmek çok zor. Hayır Emekli olduğumda ne yapacağımı biliyorum, kendimi adayacağım, zamanla bulacağım, günden güne yaşayacağım ve ailemin ve Tanrı’nın bana verdiği şeyden zevk alıyorum. “.

Luis Suarez Hakkında : Hep birlikte günden güne beraber yaşıyoruz ve çok güçlü bir arkadaşlığa dönüşüyoruz. Sadece bir amacı yok, ama size bir çok şey veriyor. Yayılıyor, koşuyor, bastırıyor … Bazen partinin basındayız ve bunun benim tarafıma geldiğini görüyorum, sonra başka bir tarafa koşuyor, ve bu yayılıyor: koşuyor görüyorsunuz ve diyorsunuz: “Gitmem gerek”.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here