Jose Luis Mendilibar, Cuma gecesi Getafe’ye kaybettiği için tarafının zayıf savunmasını yaptı.

Hakim olana rağmen, Eibar 2-0 kaybetti ve Getafe iki lig maçında iki yenilgi olmasını sağladı.

Mendilibar’ın tarafı, sezonun açılış gününde ve bir galibiyete ihtiyaç duyan oyuna yaklaştı, ancak Getafe’nin mükemmel karşı saldırı oyunu hakkında çok az şey yapabildiler – ki bu da üç nokta için belirleyici oldu.

Angel Rodriguez (aşağıda resmedildi) geçen sezon ev sahibi taraftarları için biraz sessiz ama başrolü oynadı ve 18. dakikada mükemmel bir frikik golüyle golü kaydetti ve Marko Dmitrović ile mücadele etti.

Toplamda, ziyaretçilerin Getafe’nin hedefine yönelik dokuz filmi vardı, ancak bunlardan herhangi birinin hedefine ulaşamadılar ve oyunun filtrelenmesiyle, ev sahibi bir kez daha ödeme yaptı.

Amath, bir miktar ince kanat oyunu yaptı ve Jose Bordalas’ın üç tarafını da mühürlemek için 90. dakikada evine dönen vurucu grevci Jorge Molina’yı buldu.

“Hükmediyoruz, onlardan daha iyi oynadık, tehlike yaratmak için çok komplike olduklarını, uzun bir top, yukarı, gökyüzünden düştüklerinde onları kontrol etmelerine izin verdik, onların geçmesine izin verdik, hedefe ateş ettiler… orada geliştirin.

“Şiddetli bir iyileşme yaşadık, orta sahadan ileriye doğru iyiyiz, ama savunmada biz günahkârız, tehlikesiz Getafe iki gol attı, bu anlamda çok fazla şey geliştirmek zorundayız.”

Sonuç, Getafe’nin sezonun galibiyetini kazanırken, Mendilibar’ın Eibar’ının puan açısından hiçbir şey göstermediği görülüyor.

Altılı tahmin27 Ağustos at yarışı sonuçları27 Ağustos altılı sonuçları