Marc García, İspanya’nın yeni listesinde yenilik

0
14

Yeni Sürüm FIBA ​​Windows için Sergio Scariolo 16 oyuncu topladı. Yine Brescia’nın antrenörü, Euroleague’den herhangi bir oyuncuyu içermiyor . Öte yandan, ilk kez eskortu içerir Marc García (Montakit Fuenlabrada) .

İspanyol takımı Dünya Kupası Çin 2019 Grup hamlesini mühür üzeredir . Bu yüz için bu çağrı ayında gerçekleşecek yapmak için Türkiye Ankara (29 Kasım) ve La Laguna Ukrayna (2 Aralık) .

Liste tam yorumu aşağıda o: Alberto Abalde (Valencia Basket), Pablo Aguilar ( GRISSIN Bon Reggio Emilia), Victor Arteaga (Movistar Estudiantes), Jonathan Barreiro (Tecnyconta Zaragoza), Javier Beirán (Iberostar Tenerife), Dario Brizuela (Movistar Estudiantes) , Quino Colom ( Bahçeşehir Koleji) Jaime Fernandez (Unicaja), Sergi Garcia (Valencia Basket), Marc Garcia ( Montakit Fuenlabrada), Xabi López-Arostegui (Divina Sigorta Joventut), Nacho Llovet (Monbus Obradoiro), Sebas Saiz (Iberostar Tenerife), Rodrigo San Miguel (Iberostar Tenerife) Fran Vazquez (Tecnyconta Zaragoza) ve Edgar Vicedo (Movistar Öğrencileri) .

Vázquez, son vesilede bulunmadığı bir listeye dönerek kaptan olmaya devam edecektir.