Mahmutoğlu Perşembe günü Türkiye-İspanya’yı oynamayacak

0
21

İspanya, ilk grup I, bu Perşembe günü Ankara’da Türkiye’ye, saniye olarak ölçülüyor. Çin Dünya Kupası için FIBA ​​Penceresi niteleyicisinin bu önemli eşleşmesi, Euroleague’in 10. gününde ile çakışır. Dört İspanyol kulübü üç Türkle karşı karşıya. Ve Madrid bunu CSKA’ya yapacak Sergio Rodríguez.

Chacho ne de milli takım ile gitmek Euroleague’de İspanyollar geri kalanı, ama Türklerin numarası. güvenli olmayacaktır Fenerbahçe’nin koruması ne Melih Mahmutoğlu Türkiye’nin büyük referanslarından biri. Pazar ‘o 31 dakika içinde skor 17 puan sonrasında Tofaş Bursa pistte 69-74) içinde ekibinin zaferiyle yaralandı. A kasık problemi bırakacaktır < Türkiye için kuvvetli bir darbe> en az birkaç hafta, . Guard . Ülkesi için yerine Palau de Barcelona’ya Cuma ziyaret Fenerbahçe ile oynayacağı Nor Scariolo kamulaştırılmış Wilbekin önce hareket edecektir. O (Bayern karşı) Maccabi ile oynanan ve Pazar günü Karadağ-Türkiye varıyoruz.

L grubundaki Sırbistan, ilk toplantısında (bu Cuma günü İsrail’e karşı) değil, önümüzdeki Pazartesi günü Belgrad ‘da Yunanistan’ a karşı olan Euroleague oyuncularının takviyelerine sahip olacak. Djordjevic’in takımına 16 numaralı listeye girmemesine rağmen katılan Jovic, Lucic (her ikisi de Bayern) ve Micic (Efes’ten) , kulüpleriyle anlaşmaya vardı.