Madrid, MVP’den Sergio Llull ile Supercopa’yı kazandı.

0
14

Kulağa tuhaf geliyor, ama öyle. Supercopa, daha önce Madrid’in Laso sahnesinde en çok boğulduğu yarıştı. Yoldaki en kaygısız yolda, özellikle son üç yılda düştüğü yarı finalde. Ayrıca, Dallas su Real’dan beklemede olan Doncic kazanmadığı tek isim idi. Evet, bu Supercopa 2018, beyazlar için bir mücadele olarak geldi, Avrupa şampiyonunun kanatta yakaladığı bir meydan okuma. Ortaya çıkarıldı ve fethedildi, MVP Llull gruba liderlik etti , dördüncüsü Supercopa dörtlü finalde Laso ile bench’e çıktı (diğer dördünde de belirleyici karşılaşmaya ulaşmadı). Klübün kaydındaki beşinci, Barça’nın altıncı olanı ve 2011’den beri 16. başlık.

Kıtanın en büyüğü ve en büyüğü olan Madrid’in seyahat ettiği gardırobun ağırlığı vardı. Göz korkutuculu bir şablon. Bu sezonun çekimleri, ilk kez takımın bir haftadan fazla , rakibin spor tabutunda bir başka çiviydi. Ve imzalardaki başarı, Prepelic ve etkili Güverte’nin güçlü görünümü , Baskonia için kaldırılması imkansız bir levha ekledi.

ilk iki çeyrek Kirolbet bir nokta tarafından taşınan ve dört hali, her bir takım için iki tane birinci bölümünde (42-44) kadar dinlenmeye bırakılır. Ve bu 20 dakikada ayrılan bir çizgi ile, biri yolda, diğeri de olmadan, biri yolda. 16-10 Otururken: Madrid çok ince , ancak özellikle aşılamaz caboverdiano ile Llull ile iyi bir başlangıç ​​vardı.

Llull’un başarısı daha da güçlüydü , ancak takımı daha az ve Ayon dizinin ikiye katlandığını neredeyse ikiye katladı: 20-21 ilk eylemde 11 sayı ve 2 asist Llull ve Ekibinin 15 perdesinden 7 tanesi. Saldırı geri döndü ve basket geçişleri Baskonists , The Incredible oynadı ve takım arkadaşları gittikçe daha fazla ayakta kaldı. Vitoria tepesi, ikinci çeyreğin ekvatoruna kadar 28.36’da mahkemeye kadar devam etti.
Ayón’un öz saygısı ile sarsıldığı ve uyuşukluktan aldığına karşı savunmadaki adımın değişmesiydi. Madrid, beşliyi değiştirmeden ( Facu’nun yanındaki Carroll, Rudy, Reyes ve Ayón ). Meksika, muhteşem bir taponazo koydu, on hedefi zincirledi ve onların 12- (40-36) kısmi descerrajabanı. Ancak, Shengelia ve Granger arasında kontrolü tekrar ele geçirdi .

Devamında, Kalkanlar (Danimarkalı anne) Barça’yı tekrar teşvik ediyordu (50-56). Kritik, belirleyici bir an geldi. Prepelic daha yeni girmişti, o zamana kadar yayınlanmamıştı. Slovenya önce bankayı Shields’a gönderdikten sonra beş kirpik, üç üçlü ve iki vuruş bıraktı. Yeni olan finali kazandı, en azından beyaz başlığa giden yolu halıladı. Savaşın bu safhasında hiç kimsenin eyleme geçmesini zorlamadı, bir başkası, başka bir imzadan sonra Güverte’yi alan Laso’yu kimseye atmadı ve son çeyrekte bir güç olarak tamamlanmış olan mahkemede tuttu. Kazanan bahis, Campazzo’nun son vuruşunda olduğu gibi. Hızlı geri dönüş ve önde gelen başarı ve başarı (Madrid’in 19 golünden 10’u sonra). Zaferi birleştirmek için zafer kombinasyonu, sadece 11 puan, belirleyici çeyrekte boğuldu cesur bir Baskonia. Madrid başarılı olmayı bırakmaz, kazanan bir devire uçar.

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı