Euroleague’in ikinci çift bacağı kapıda beliriyor, yüksek dağ etapları Madrid’in seçimlerin durdurulmasından önce geliyor: Salı günü Granca’yı alır ve Perşembe günü Olympiacos’u ziyaret eder . Ve daha sonra takvim daha da hareketli, çünkü Pazar Barça Palau’da bekliyor ve 29 Perşembe günü CSKA Sarayı’na geliyor. Bu yüzden ACB maçında sondan bir önceki, Delteco Gipuzkoa, Laso açıktı. Llull Molası kayıpları Thompkins ve Kuzmiç ‘katıldı Rudy ve Randolph, (diz kötü bir darbe sürüklemek).

Geniş bir şablon çekerdim. Santiago’daki teknisyeninin öfkesinden (21 Ekim) sonra Melwin Pantzar’ı iade etti ve ikinci oyunu gençlikçi Usman Garuba (16 yıl) oynadı. o da çekim ve mat gücü, iki artı bir başka sepet, altı ribaund ve diğer üç ara ortaya çıktılar dışarı el rağmen biri için cesur giriş ve sepet. Garuba büyük hisler bıraktı (14 dakikada değerlendirme 14), gerektiğinde bir eli ödünç verebilir .

Tüm iyice karışık beyazlar için, hatta ç üçe, ilk bölümünün 11 dakikada 10 sayı delikli Prepelić, güven orada vuruldu. Slovenya, kendisine yörüngeye giren bir Campazzo’yu rahatlattıktan sonra bir temel zaman geçirdi. Efervesans olmadan bir düelloda fırça darbeleri. Isınma sırasında darbenin kendisinden daha fazla belirsizlik vardı. Madrid rakibini dördüncü yarısında çırptı, bu da onu 28’e çıkardı: 50-22.

Dani Pérez ve Ukrayna Bobrov iki ikiye anlaşılabilir ne zaman, başlangıçta gördüğümüz San Sebastián ekibinden En dakika. İlk 7-2’den 11’de çizime. Sonra gelenler Valdeolmillos’u tahrip eden bir siklon oldu . Campazzo, tekerleğin kahramanıydı, sertleşti, hızlı ve direndi; Reyes ve Ayón pivot oyununa bağlı, Carroll üçünü çivili ve Yusta sahaya baktı. Dört gol ve 14 gol ile sona eren Prepelic üçüncü üçlü ile 28-6 kaldırmak için bir kısmi 11-0 başka bir imkansız.

Madrid, sonuncusu sona erdiğinde Andorra’ya karşı yüz puanın üzerine çıktı, ama bu kez, bir sersemlet sabahı zaferle. acısı iyi savaştığı Gipuzkoa, daha iyi bir sayfa açıp çukur çıkışında odaklanmak için. 104-71 final (değerlendirmede 145-53), Real lideri Barça’nın ötesine Classic’den bir hafta uzakta bırakır.