LaLiga, Majadahonda’ya Cerro del Espino’a dönüşünü bildiriyor

0
9

Rayo Majadahonda, Metropolitan Wanda’yı kesin olarak terk ediyor. Bu öğleden sonra LaLiga ‘nın majariego kulübüne resmi olarak bildirildi. Değişiklikten sonraki ilk maç, 2 Aralık’ta Deportivo de la Coruña’ya karşı olacak. Cerro del Espino’da sabah 12’de yapılacak.

Bundan sonra Rayo Majadahonda ‘nın resmi merkezinde, internet sitesinde yaptığı açıklamada kulüp tarafından dile getirilen anlaşmazlığa rağmen. “ LaLiga tarafından yapılan ilk görüşmelerden ve daha sonraki ziyaretlerden bu son haftalarda, Kulüp yetkilileri kararın üye, üye ve destekçi majörlerinin refahını dikkate almasını istedi. “, Majadahonda web sitesinin duyurusunu yapıyor.

3376 seyirci kapasiteli Cerro del Espino, deyim majariego ekipmanı tarafından önerildiği gibi, İspanyol futbolunun ikinci kategorideki bir parti karşılamak için yetersiz görünmektedir. Yine de, Rayo Majadahonda, önümüzdeki birkaç gün içinde, yerellerin geri çekilmesi için izlenecek gerekli adımları ve bu kesin aktarımdaki koşulların değiştiğini bildireceklerini duyurdu.