La Paz y la Amistad, Llull veya Ayón olmadan Madrid’i bekliyor

0
13

dün Zalgiris CSKA uzatmada kazandı çünkü Real Madrid, ‘Pire hiçbir yatak kurşun savunur sekiz galibiyet ile ilk etapta bile hedefler için. Üç dakika olmadan Rus takımı dokuzda (71-80) ve hala altı ile 90 saniyeden az düştü. Daha sonra, Sergio Rodríguez 50 saniyede sekiz puan aldı ve ekstra zamanı zorladı. O.
Gerçek CSKA önümüzdeki Perşembe alacaksınız, ama bugün Barış ve Dostluk olan kariyer biraz endişe verici yeni Olympiakos David Blatt, sizi bekliyor 24 puanla tamamladı.

Hedefler dün Yunanistan’a Llull (sağ diz) veya Ayon (arkada), Kuzmic olmadan da geri gitti . Gipuzkoa ve Gran Canaria: Campazzo tek saf üssü ve Prepelic bir kez daha iki iyi performansın ardından merkeze girecek. “ Çukurlardan birkaç gün sonra ve yakında geri döneceğim ,” Llull Twitter’da yazdı. Zalgiris’ten imzalanan Toupane, düşüktür ve 2.13 Milutinov Sırpının daha fazla kilosu olmasına rağmen Spanoulis ve Printezis cepheye devam etmektedir. Blatt, Williams-Goss, Timma ve ileriye doğru LeDay’in ilerleyişinden daha fazlası bekleniyor. Şimdi daha hızlı bir takım.