Klopp, Ramos’a: “Yine de kazanmak istemiyorum”

0
24

Jurgen Klopp, Real Madrid ve Liverpool arasında Kiev’de oynanan son Şampiyonlar Ligi finalinde Sergio Ramos ve Mohamed Salah arasındaki ünlü eylem hakkında tekrar konuştu. Alman, yine, Alman kaptanı Sport1’de Madrid kaptanını sert bir şekilde eleştiriyor ve oyun alanındaki tavırlarını gözden geçirmesini tavsiye ediyor .

Hiçbir şekilde kazanmak istemiyorum. Elbette Şampiyonlar Ligi’nin bir şampiyonu olmak isterdim ve Daha sonra ortaya çıkacak pek çok tartışma yüzünden ünvanı iade etmemiş olurdum Ondan bunu beklemiyorum (Sergio Ramos), ama bazı durumlarda kendi davranışları hakkında düşünmüyorum , ‘reds’ koçu.

“Bu bir tesadüf olabilir ama Salah orta sahada onun futbol hayatının seçkin bir aşaması için oyundan çıkarıldı. Birçok bu şeyler diyecekler, ama bu iletiyse çocuklarımızı enciando edilir hiçbir sınır ve her şeyi kazanmak için gidiyor, ardından 40 yıl içinde bu gezegeni terk etmek mutlu olacak “diye devam ediyor.

“İyi bir kaybeden miyim?” Hayır. Fakat maçın hazırlığı sırasında Sergio Ramos hakkında konuştuk, çünkü bir önceki yılın finalini çoktan etkilemişti: ‘havuz’ ve Juventus’a karşı kırmızı kart. Madrid şampiyonu haklı bir şekilde kazandı, hiç kimse bunu sorgulamadı, ama Ramos’la bu durumlar olmalı mı? Hayır, Alman koçu bitiriyor.

Laliga Santander

* Veri güncelleme tarihi 11 Ağustos 2018

Premier League

* Veriler bugüne kadar güncellendi 11 Ağustos 2018

24 Ağustos altılı tahminleri24 Ağustos at yarışı tahminleri