Luka Modric , Real Madrid’in Roma’da ölçüleceği Şampiyonlar Ligi grup aşaması için çekilişin sonunda medyaya katıldı , CSKA ve Viktoria Plzen.

En İyi UEFA Oyuncusu: “Bu büyük ödülü almaktan çok mutlu ve mutluyum. Benim için oy verenlere, kulübe ve takım arkadaşlarına teşekkür ediyorum, çünkü bu onların da ödülü. Bunun için çalışmak ve olabildiğince yükseğe çıkmak, bunun hem bireysel hem de toplu olarak kariyerimin en iyi yılı olduğunu söyleyebilirim.

Hiçbir Hıristiyan: “I gibi hissediyorum şaşmamak burada değilim, ama kesinlikle ben görmek istiyorum olamaz nedenleri vardır, ancak burada Umarım yakında başka bir yerde görmek .. “.

Madrid’den ayrılmaya yakın mıydı? “Hayır, dünyanın en iyi klübünde olduğum yerdeyim, burada olduğum için çok mutluyum ve başka hiçbir şey yok, çalışmayı sürdürmek ve işleri iyi yapmak istiyorum. Son 6 yılda bitti. “

Madrid yedek: “Ben koç ile konuşmak ve yavaş yavaş beni de dahil Hemen oynardım istediği diğerlerinden daha sonradan geldi ama koç ben sessiz olmak zorunda bana çünkü şaşırmadım … Ben uygun olsun çalışmak zorunda. sakinim ve sıradışı bir şey yok yoktur. “

Dozaj: “Gerekirse 100 oyun oynayabilirim [gülüyor] Çok dinlenmeyi sevmiyorum, oynamayı seviyorum ama hazır olmak zorundayım ve hangi oyunların oynaması gerektiğini ve hangilerinin elimden geldiğimi görüyorum. Bayım, ama ben her şeyi oynamayı seviyorum, bankta olmayı sevmiyorum, ama futbolun bir parçası. ”

Altın Top’u Kazanmak: “Bilmiyorum, ne olacağını görelim, bu sezonu Real Madrid ile yapacağımız şey önemli ve eğer başka ödüller gelirse. Önemli olan Madrid.” .

ödülü götür sen Cristiano ve Messi: “Bu bir sürü kesinlikle son yıllarda onlar olmuştur kazananları demektir ve Cristiano, Salah önce bu kazanıp Messi beni çok mutlu ediyor”

10

Beşiktaş HaberBeşiktaş KadrosuBJK maçı