Beşiktaş takımının akşam Braga ile yaptığı maçta tecrübeli futbolcular yuhalanırken 61. dakikada sahaya giren Kartal Kayra Yılmaz ise büyük alkış topladı.

Kartal Kayra Yılmaz oyunda olduğu müddetçe ikili mücadele kazanma ve isabetli pas gibi istatistiklerde de gecenin en başarılı futbolcularından birisi oldu.

Beşiktaş taraftarları gecenin hüznü ile diğer bazı futbolcuları protesto ederken oyuna sonradan giren 2000 doğumlu genç futbolcunun ise ayağına top geldiğinde alkış yağmuruna tuttular.

Bu tepkiler ve gelişmeler ise yönetim için bir ibretlik ders olmalı ki sürekli olarak paralar harcayarak ismi cismi duyulmamış adamlara milyonlar dağıtılmasın ve Beşiktaş’a çocukluğundan gönül veren bizim evlatlarımız çıkıp oynasınlar.

Bu kadar kötü bir kadroyu bir araya getirebilmekte ayrı bir başarı doğrusu. Taraftarın haklı isyanı neticesinde bu işe yaramaz çer çöp transferleri yedek kulübesine bile almadan altyapımızdan gelen evlatlarımızla sahaya çıksak çok daha başarılı olacağımız da alenen görünebiliyor.

Genç evlatlarımıza başarılar diliyoruz, şansları bahtları açık olsun.