Kalıntıları Madrid dönüş

0
10

Bir ay, teknisyenlerin sözleşmesini ve hile zamanını iyileştirmek için verilen Solari etkisini sürdürdü, ancak ekibi kullanamadı. Madrid kazanmayı öğrendi, ancak oynamayı öğrenmedi. Barça’nın Betis’e karşı sokmasıyla genişleyen dört galibiyetin palyatifini kabul etti. Ve bu bir analjezi terapiyle karıştırmak için yeterliydi. Ancak ilerlemesiz zafer çok kısa bacaklara sahiptir. Ipurua’daki Eibar’ın dansı, etekleri takımlara geri taşıdı. , yıllar içinde en kötü maçlardan birini imzaladı, Lopetegui döneminin en kötüsünden daha kötü. Courtois, muhteşem bir Eibar ve Ramos, Varane, Bale ve Asensio’nun temel olarak daha önce duruşmaya geri dönmesi için daha büyük bir aldanmadan kaçınıyordu.

Maç, Madrid için bir çile ve Thebes’e bir armağandı. Ya da LaLiga orta sınıfının yaşam koşullarını iyileştiren eşitlik politikası için bir ödül. Muhtemelen Eibar, Madrid’e asla yakın değildi. Ve bu madalyayı daha güçlü bir şekilde sergilemeyi hak eden oyuncularla iyi organize edilmiş ama aynı zamanda cesur ve kararlı olan güçlü bir takım sunan Mendilibar’ı da asın.

Bunlardan biri, Kike Garcia, bir suç çoklu teklif içermeyen bir forvet: top cömert tutan ve işaretini kaldırın müzayedede olumsuz etkisi yok. Başka bir, Cucurella, bu kadar uzun bir mesafeden bir taraf buradaki aşırıya değer. uzun zaman önce undresses Bale, ve Carvajal unassisted Odriozola için sabah Verilen. onları giydi ama grup görünüyordu.

Aşırı yüksek basınç, şiddetli, Madrid’e uzun süre oynamaya davet etti, ki bu onun takımı değil. Orada, bölünmüş toplarda ve ikinci oyunlarda, Eibar önde giden bazı dersler. Böylece Mendilibar takımı takımı topu olmadan maçı kazanmaya başladı. Ve Madrid kaybetti, bu da baskılarında daha az rahatsız etti ve Casemiro olmadan kontralarda açıktı. Kötü bir köşe başında beşe karşı üçlük kaldı. Tanrı’nın iyiliğine bir geri çekilme. Bu şey Escalante’nin hedefi ile sona erdi, VAR’ın elleriyle bir dakika için geçtikten sonra, mümkün olmayan bir oyun Cucurella ile mümkün değildi.

Daha önce, kulüp, Courtois’in bir parmağıyla saptırılmış bir Kike voleybolu geri vermişti. Lopetegui döneminde Madrid’i yendiği bu kulüpler. Ayrılmayan septisemiye yol açan bu detaylar.

Genel bir felaket

Maçtan önce ya da sonra Madrid’in oyunda yetkisi yoktu. A Ceballos geniş bir alan yapıldı, Kroos bulunan yeraltı ve çok değerli yönü sunulan elinden daha Modriç fazlasını istedi, ‘Marcelo ölçüde iniş kısıtlı, Balya görünümlü, Galler, Varane, Babia içinde ve Asensio devam sapsız bir araba. Her şey için vermemesine rağmen, değişiklik için sadece Benzema tanınmalıdır.

Bir kaotik, korkunç ön ve arka feci sonuçta yararlandı (kırdı) Odriozola Madrid Büyük Cucurella bir soyguna ikinci golü umut kaybetmeye başladı zenginleştirin üçüncüsünde de Barça ekibi tarafından hazırlanan ve Kike ile sonuçlanan. Bir hedef ve başka ve daha sonra harabeye Madrid’e arasındaki tek Courtois, kahraman beyaz kahramanlar olmadan sabah ona saçma hikayeler savundu.

O zamana kadar zaten dayak Eibar’da salt gözlemci olarak Isco ve Vinicius girmişti ‘de başladı ve attı hedefleri vermek tevazu vermeden daha iyiydi. Madrid bayramını tolere etti.

BJK AnkaragücüAnkaragücü Beşiktaş canlı izle