Jordi Amat La Liga Lowdown’a bu sezon Real Betis’te hayat hakkında konuşuyor

0
34

La Liga Lowdown’un ​​söyleşisinden biri olan Jordi Amat’ın ardından, ikinci yarıda İspanya’nın ortasına geri dönüyor.

Daha önce Espanyol ve Rayo Vallecano için oynadığı 26 yaşındaki, 2013 yılında Premier Lig tarafındaki Swansea şehrine taşındı.

[gömülü içerik]

Bununla birlikte, geçtiğimiz günlerde normal bir başlangıç ​​noktası elde etmek için yaşanan sıkıntı ve zorluklar, bu sezon Real Betis’te bir kredi büyüsüne yol açtı.

Amat, La Liga’da 23 kez, Benito Villamarín kıyafetinin gelecek sene Avrupa Ligi’nde güvenli bir yer olduğunu gördü.

Yine de, bu hafta sonu, Real Betis’in kendi rakipleri olan, savunmacının ilk seville derbisi olan Sevilla’yı ev sahipliği yaptığı gün olacak.

Real Madrid ve Barcelona arasında El Clasico kadar büyük olmasa da, iki Endülüs tarafının arasındaki maç hala şehirde palavra hakları almak isteyen kulüplerle patlayıcı olma eğilimindedir.

La Liga Lowdown’un ​​David Garrido’yla yaptığı röportajda Amat, İspanya’daki tecrübeli Joaquín ve gençlik ürünü Fabián Ruiz’in yanı sıra gelecek sezon Avrupa futbolunu garantileyen golün yanı sıra oynadığı ülkesinde geçirdiği zamanı anlatıyor.

OKUYUN:Atletico Madrid 0-2 Espanyol: Zavallı Atleti Müdürü Ancak tüm Real Betis taraftarlarının akıllarında olacak olan soru, İspanyol merkezin gelecek sezon Verdiblancos’ta kalması veya Galler’e dönmesi olacaktır. En yeni video görüşmeleri, harika içerikler ve daha fazlası için twitter @BjkHaber5 üzerinden veya resmi YouTube kanalıyla LLL’yi takip edin.