Jeremain Lens : Kötü Olduğumun Farkındayım! Beşiktaş Son Dakika

0
71
Jeremain Lens : Kötü Olduğumun Farkındayım!
Jeremain Lens : Kötü Olduğumun Farkındayım!

Beşiktaş takımının Hollanda asıllı futbolcusu Jeremain Lens, kendisi ile yapılan röportajda taraftarlardan büyük destek aldığını ancak istenilen seviyeyi yakalayamamış olduğunu ifade etti. Pişmanlıklarını dile getiren ünlü futbolcu, taraftarların isteklerine en kısa sürede karşılık verir hale geleceğini belirtti. Geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş’ın Trabzonspor ve Fenerbahçe ile yaptığı maçlarda kritik pozisyonlar yakalayıp değerlendiremediğine de değinen Lens, “pişmanım” ifadesini kullandı.

TRABZONSPOR VE FENERBAHÇE MAÇLARINDA KOPARTICAK POZİSYONLARI KAÇIRDIM

Beşiktaş takımının yıldız futbolcusu Jeremain Lens, Fenerbahçe’de önceden oynadığını şimdi ise Beşiktaş için çalıştığını fakat iki takım arasında kıyaslama yapmak istemediğini belirtti. “Şu anda Beşiktaş’ın oyuncusuyum ve istenilen seviyeyi yakalayamadığımı görüyorum. Kendime ve potansiyelime inanıyorum. BJK kulübü ve taraftarlar bana büyük destek veriyor. Onların beklentileri ile burada neler yapmam gerektiğinin farkındayım” dedi. En kısa sürede kulübümün ve taraftarların beklentilerine karşılık vereceğim diyen Lens, çok açık ve dürüst ifadeler kullandı.

TRABZONSPOR VE FENERBAHÇE MAÇLARINDA KOPARTICAK POZİSYONLARI KAÇIRDIM
TRABZONSPOR VE FENERBAHÇE MAÇLARINDA KOPARTICAK POZİSYONLARI KAÇIRDIM

COME TO BEŞİKTAŞ LENS TARAFINDAN SIRA DIŞI BULUNUYOR!

Beşiktaş‘ın Hollanda’lı futbolcusu Lens, BJK kulübünün “Come To Beşiktaş” sloganına da değindi ve bu sloganın çok yaratıcı vede aynı zamanda sıra dışı olduğunu belirtti. Lens : “Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Üst üste 2 şampiyonluk yaşayıp UEFA Şampiyonlar Ligi’nde oynadı. Bu tabiki de Beşiktaş’a gelmemin tek sebebi değildi. ‘Come To Beşiktaş’ benim için tamamen yeni bir şeydi. Bence çok güzel, yaratıcı ve sıra dışıydı. Beşiktaş’ın bilinirliğini ciddi bir şekilde artırdı.” dedi. Bu sözleri ile Beşiktaş’a gelmesinde ki en önemli faktörün “Come to Beşiktaş” olduğunu belirtti.

COME TO BEŞİKTAŞ LENS TARAFINDAN SIRA DIŞI BULUNUYOR!
COME TO BEŞİKTAŞ LENS TARAFINDAN SIRA DIŞI BULUNUYOR!

LENS’TEN ÇARPICI AVRUPA MÜCADELELERİ TANIMI

Beşiktaş takımının UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında yaptığı maçlar ve ortaya koyduğu üstün performans ile ciddi izler bıraktığını belirten Lens çok iyi bir iş başardık dedi. Kupa maçlarında çok az da olsa forma giyme şansı bulabilen Lens : “Her oyuncu Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ister, daha uzun süre kalmak ister ama bunun garantisi yoktur” dedi. Sözlerine devam eden Jeremain Lens : “Burada kararları teknik direktör verir. Bu gayet net. Ben geçmişte de şampiyonlar liginde oynadım. Çok güzel bir tecrübeydi. Büyük takımlara karşı mücadele ediyorsunuz. Bence biz Beşiktaş olarak grup aşamasında çok büyük iş başardık” dedi. Jeremain Lens Beşiktaş için çok daha büyük işler yapacağını ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here