İspanya, serbest ve endişeli arasında, ilk çıkışta başarısız değil

0
13

İspanya öncesi edildi yılında girmiştir Ağustos ayının sonundan beri yaz kesimlerde kesinlikle Mallorca Haziran ayında konsantre ve unleashed ve istekli ‘Japonya’ya ( 84-71). Keen rekabet ve aç Dünya kimse olsa da, Tenerife geldi enerjiyi eşleşebildiğinden Japonlar yendi. Agresif ve savunma, cesur, isabetli ve kararlı ama biraz saldırıda hızlandırılmış, titrek nihai streç Mondelo heyecan doğru zamanda ve karartma dönemlerinde kaynaklarını ellerinde izin bilir geniş gardırop bile sayesinde aşmış.

görünüşte randevuya yüzde yüz ulaşamamıştır iyi Alba Torrens, yokluğunda, Xargay üç katına onun tüm cephaneliği kırmaya başvurdu İspanya, başlangıcını yağdan arındırılmış. ilk eylem Anna Cruz kıvılcım Cristina Ouviña, kalkışta mükemmel ve anahtarın tutku, Laura Gil ofis doğru kararlar, Queralt Casas çok yönlülüğünü ve Ndour fiziksel üstünlüğünü . Tümü, gelecekteki şirketlerde seçim için gerekli olan Laia Palau’nun batonu altında. “Baş” , kaptanı talep etti.

hala Silvia Dominguez’in olmadığı olan İspanya, ilk yarıda savunmayı savundu ve bu sayede yarım saatte 39-21’e uçmasına izin verdi. Sonra aşırı derecede rahatladı ve oyunda çok fazla süreklilik kaybetti. Öyle ki üçüncü çeyrekte Japonya’dan 27 sayıya izin verildi, ki bu sayı 61-42 seviyesinden toparlandı ve sonuçta bir miktar endişe yaratan 73-64 dakika sürdüğü kesin ancak İspanya’nın iyi bir nabızla sonuçlandığını belirtti. Yıldızınızın sonuna kadar Torrens . Son maçlardan biri, Japon yüzüğüne karşı dört kez yükselen Ndour ile, bir pençe ile, ancak basketi bulmadan, Dünya Kupasında İspanya’nın ilk gününü sembolize etti. Brava, ama duraklamadan. Dünya Kupası’nın başarısı, kuşkusuz, ama aynı zamanda akılda kalmaktadır.

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı