EDINBURGH: Winger Sean Maitland, İskoçya’ya son kasım ayında 24 Kasım Cumartesi günü 14-9 galibiyetle İngiltere’ye yardımcı olmak için sıkıcı bir Murrayfield karşılaşması yaptı.

Yüzbaşı ve scrum-half Greig Laidlaw, dört denemeden dördü dört vuruşla faaliyetten ödediği Arjantin’e yardım etmek için dört teşebbüsten üç ceza aldı.

Pumas’ın rekor puanlı golcüsü Nicolas Sanchez, altı çabasının sadece üçünü çektiğinde, Emiliano Bofelli de bir kez genişledi.

Yenilgileri – İskoçlara karşı üst üste beşinci – Arjantin maçı, önümüzdeki hafta Twickenham’daki Barbar’lılara karşı beş maçlık bir mağlubiyet çizgisinde, yılın son maçına giriyor.

Google Translate

Google apps
Main menu

Altı dakika sonra Pumas skorları dengelemeliydi ancak Sanchez ilk penaltı denemesini 25 metreden başlayan hedefe doğru uzattı, direklere gitti.

Her iki taraftaki oyun yaya ve İskoçya'nın yarısıydı. Adam Hastings, telgraf çekilişindeki bir kopuşla rakibini düşürdü ve takımının gevşek topuna dokunmak için aceleyle geri çekilmek zorunda kaldı. -günlük alan.

Wings Ramiro Moyano takımından Hastings tarafından yapılan yüksek kontra atakta, 22. dakikada Arjantin takımı ikinci penaltı atışını yapmasını sağlamış ve bu kez yaptığı müthiş mücadeleyi Bofelli ile tamamladı.

İskoçya'nın teknik direktörü Gregor Townsend, ilk seçimi ile ilk kez yarışı merkeze taşıyan Finn Russell'ı denedi ancak Racing 92 pivotu da forma geçti ve 22 metrelik bir düşüşle merkez ortağı Huw Jones'u zorladı. Moyano'yu bir gol atmak için sol köşeye doğru yarış.

Arjantin'e 27 dakika kala ceza aldı, Sanchez penaltıdan hiç hata yapmadı, ama beş dakika sonra İskoçya, ikinci Laiklaw'ın ikinci cezasını çekmesi sayesinde geri döndü.

İkinci yarın Hastings'e üç dakika sonra bir ceza daha verdi ve Sanchez 6-6'da yarışmayı ilk kez karşı karşıya getirecek yeni bir girişimde bulunmadan önce yarışmayı ikiye katladı.

Bunun yerine, tecrübeli bir fahişe olan Agustin Creevy'nin Jones'a yaptığı yüksek mücadelenin ardından üçüncü bir Laidlaw cezasının izniyle geri dönen İskoçlardı.

Son çeyreğe giderken, Townsend Russell'ı dış yarısına geri getirdi ve Hastings'in yerini merkezi Alex Dunbar ile değiştirdi.

İşi bitirmek için İskoçlar'a yeterli derecede yakınlık sağladı. Sanchez üçüncü bir penaltı kaçırdıktan sonra, İskoçya tam geri döndü ve sağ köşede 65. dakikada Maitland'ı besledi.

Laidlaw, dönüşüm girişimi ile yazılara çarptı, ancak Arjantin'in yanıtı, Sanchez'e üçüncü bir ceza vermesiyle sınırlıydı.

BJK Ankaragücü -Ankaragücü Beşiktaş canlı izle -