Irving: “Warrior’ları seri olarak yenebilir miyiz? Evet”

0
13

Kyrie Irving, sezonun başlangıcı için hazır . LeBron James’in Doğu playofflarında rakibi olmayan ve geçen sezonun aksine, başlangıçtaki tüm sağlıklı oyuncularına güvenebilecek Boston Celtics için önemli bir yıl. Geçen yılın yaralanmaları veba, özellikle de Boston’daki ilk yıllarında tek bir maçta oynayamayan Gordon Hayward ve Irving tarafından ateşlendi. Her ikisi de zaten% 100. “ Oyunlarımız başka bir seviyeden, başka bir seviyeden, bunu nasıl yaptığımıza inanamıyorsunuz. Sezonu dört gözle bekliyoruz “, emektar üssü anlatıyor < güçlü> gazeteci Jackie MacMullan ESPN’de .

Son aylarda geride bıraktığımız iki müdahalenin ardından, sol dizinde birkaç yıl boyunca ortaya çıkan sorunların ortadan kalkması için üs, kendini hissettirmeye geri döner. “ Çembere gittiğimde gücümü ve fiziğimi öne sürebiliyorum, bu yüzden çok çeşitli seçeneklerim var Sınırlarım yok, sitemi seçebilirim Her şey çok daha iyi “, yepyeni yonca franchise eğitim tesisinde MacMullan ile randevusuyla gelen bir oyuncu diyor.

Artık acı hissetmiyor. Nor Hayward. Tatum, Horford, Brown, Smart, Rozier’le güçlerini birleştirecek bir yıldız tüm yıldız … Son seferberliğin oyuncuları Celtics’i 2010’dan bu yana ilk kez Finallere katmak için sadece bir zaferdi. “< em> Evet “, 2019’da halka için savaşta olup olmayacağı sorulduğunda yanıt verir. Doğudaki büyük favoriler, herkesin zaten yeni bir yüzük verdiği bazı Warrior’ları ölçmek için. Kyrie’nin paylaşmadığı görüş. Savaşçıları bir seride yedi oyunun en iyisine kazanabilir miyiz? Evet “. Kendisi sorar ve cevaplar .

Bu yaz, Avusturalya’da doğmuş ve New Jersey üssü tarafından yetiştirilmiş olan bu kişi, geleceği için manşetlere ve Temmuz 2019’da Knicks’e iniş yaptıklarını gösteren sürekli bir dedikoduya dönüşmüştür. Oyuncu seçeneğinden vazgeçerseniz ücretsiz aracı . “ Bunun sabit olacağını kabul ediyorum ve kariyerim için çok önemli bir karar olacak, bir yıl Cleveland’dan uzaklaştım ve sonunda Boston’a alıştım. ” , konuyla ilgili üssü, Jimmy Butler ile birlikte olduğu iddia edilen bütünlüğün, Madison’da birlikte oynamaya son verdikten hemen sonra olduğunu söylüyor.

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı