Güç, Tekniği Yendi! Rusya Voleybol Oyuncuları Milletler Ligi Took

0
43

Dünya Ligi Milletler Ligi’ne dönüştü. Bu konuda çok şey yazılmıştı, birçok insan karşıydı, diğerleri içindi. Artık Youtube’da herhangi bir Nations League oyununu oynatamayacağız, ödeme yapmalıyız. Dünya Binlerce maçında binlerce insanın Youtube’da yaşadığı izlendi. Flosports.tv tüm oyunlara küçük bir ücret karşılığında LIVE teklif etti. Milletler Ligi’ni izlemek için birkaç binlerce para mı ödedi? Sadece FIVB biliyor 🙂 Bunu doğru şekilde değerlendiriyorum. Sadece kaliteli spor için ödeme yaparsınız.

En yüksek hırsları olan altı en iyi takım son turnuvaya kadar ilerledi. Polonya sadece bir set kazandı. Sırbistan yarı finalleri yapmak istedi ancak N. Grbič’in beklediği yolu yapmadı.

Fransa’nın oyun tarzına uyum sağlayamıyoruz. Bana göre zihinsel bir engelimiz var. Final 6’ya ulaşmamızın bir mucizesiydi. , Nikola Grbič başarısız bir Final Six’ten sonra dünyaofvolley’i değerlendirdi.

Öte yandan, Earvin Ngapeth, yarı finalde ABD karşısında dramatik bir galibiyetin ardından takımının zihinsel gücü ‘nin üzerinde durdu.

Sadece zihinsel güç Fransa ve Rusya’yı finalde değil. Fransa, Milletler Ligi ön turunda tek bir maçı kaybetmedi, Rusya sadece bir tanesini kaybetti. Final sadece bir oyuncu savaşı değil, antrenörler de oldu. Tillie vs. Schlapnikov . Her ikisiyle de kişisel bir deneyimim var. Çek milli takımında Tillie ve Rus Süper Ligi’nde Schlapnikov ile bir yıl. Onların eğitim yöntemleri daha farklı olamaz ama iki kelime ile onları karakterize etmeye cesaret edemiyorum. Tillie “sakin güç”. Schlapnikov “enerjik veya kızgın”, en az bir kaç yıl önce.

Ancak, voleybol, hisler tarafından değil, esas olarak puanlar ve kazançlar ile sayılmaz. Her iki antrenör de çok iyi biliyor.

Fransa ve Rusya, voleybol milletleri liginin ilk kazananları olmak istemişti. Harika bir şov başladı ve tüm final oyununa eşlik etti. Rus makinesi, dev Musersky ve iyi bilinen delinmez Rus bloğu tarafından desteklenen kusursuz Michailov liderliğindeki başından beri tam güçle gidiyordu. Tüm çabalara, ikamelere, zaman aşımlarına, seyircinin desteğine rağmen, Fransız ekibi Rus makinesini durduramadı. Rusya tüm becerilere hakim oldu. Bu akşam güç tekrar tekniği yendi .

Milletler Liginde üçüncü sırada yer alan ABD’ye ait olup, son üç yıl için ligin final turnuvası yapılacaktır. Amerikan federasyonunun güdüsü kesinlikle sadece Milletler Cemiyeti’ni kendi topraklarında kazanma olasılığı değil, aynı zamanda diğer hedefleri de hedeflemektedir. Burada voleybol için büyük bir şans görüyorum.

Voleybolda NBA, NFL veya NHL gibi bir dünya rekabeti yok. Birçok büyük ligde oynadım ama hiçbiri şu ana kadar bir dünya prestijine sahip değil. Amerika nasıl bir gösteri yapılacağını bilir, profesyonel voleybol ligini tekmeleyip voleybolun tamamı için yararlanıcı olur. Parmaklarımı çarpık tutacağım.

fotoğraf: FIVB

Altılı tahminleri24 Ağustos İstanbul altılı tahminleri24 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri