Markelle Fultz hala ışığı görmüyor. baz 1 numaralı taslak 2017 yılında almak, sadece 20 yıl var ama NBA kariyerinin başlangıcı daha da sorunlu olamaz. Sixers Jayson Tatum aldı Celtics, bir takas yapılmış 3 ile, Washington, onun övülen Süreci bitirme bir bilgisayarda Ben Simmons ve Joel Embiid katılmak zorunda muazzam golcü temelini sağlamak için.

Fakat garip bir omuz zedelenmesi ona sorun çıkarmayı bırakmadı. C Bir çaylak olarak sadece dört oyun oynadı ve onun atma mekaniği ve onunla birlikte, tamamen bozuldu. Çevresi ve imtiyaz, sakatlıktan ve atışındaki değişiklikten önce olup olmadığı ve iletişim ve kamusal açıklamaların çok çirkin bir kesişme noktasına gelip gelmediği konusunda net değildi.

Bu sezon, Brett Brown’ın Fultz’u başlangıç ​​çizgisine koyması için yola koyduğu gerçeğine rağmen, daha iyi bir sonuç elde etmedi. Fultz ve Simmons, çekimleriyle bütünüyle ayrılmış (çevre çizgisinden ve serbest atış çizgisinden) ile çok az yer kaplayan sahaya kötü bir şekilde karıştı. Jimmy Butler’ın gelişiyle ve dışarıda daha fazla şut çekmeye ihtiyaç duyan Fultz, Butler ve JJ Redick’e tekrar yer açmak için tezgaha döndü, yine titrek eskort.

TJ McConnell’in üslerin rotasyonunda ondan daha fazla oynadığı Güneşlere karşı zaferden sonra, Brown, Fultz’un yedek bir üs olarak ilk tercih olarak kalacağını söylemeye bile cesaret edemedi. en kötüsü, en son bilgi, avukatıyla (bu tür bir durumda garip olan bir şey) Fultz’un, kendi statüsünü değerlendirmek için bir uzmanı ziyaret edene kadar, ekibinin daha fazla antrenmanına veya maçlarına katılmayacağını ileri sürmesidir. omuz. Bu ziyaret ilke olarak önümüzdeki hafta gerçekleşecek. Fultz için bir diğer gerileme ve diğer nadir durum, ortalama olarak (Güneş’e karşı) 8 puan ve 3 asist,% 42 çekim ve% 28,6 ile üç katına çıktı.

Avukatı yönünden, Raymond Brothers, @MarkelleF’in önümüzdeki hafta omuz uzmanını görmesi planlanıyor. Kardeşler Başına, Fultz, uzmanların onu değerlendirme şansı elde edinceye kadar takım çalışmalarına veya oyunlarına katılmayacaktır.


– David Aldridge (@davidaldridgedc) 20 Kasım 2018