FİKRET ORMAN’DAN FETÖCÜLERE REZA ZARRAB CEVABI

0
23

Fikret Orman katıldığı TRT Spor programında kendisine Beşiktaş ve yönetim ile ilgili yöneltilen soruları cevapladı ve gündeme yön verdi.

Fikret Orman katıldığı TRT Spor programında cevap verdiği sorular ve kulüple şahsına yöneltilen ithamları cevaplayarak adeta FETÖ’cülere tokat niteliğinde cevaplar verdi.
İlk olarak Beşiktaş haberleri başlıklarından gündemi en çok meşgul eden transfer meselelerini ele aan Orman, futbol takım içindeki transfer konularına şu şekilde bir özet getirdi : “BJK içinde ki bütün oyuncuların takımlarıyla ve kulüple bir aile ilişkileri vardır. Biz Aboubakar’ı almak ve takımda oynatmak istedik, o’da burada kalmak istedi. Beşiktaş’ın maçı aldığı gün soyunma odasına gelerek arkadaşları ve hocası ile görüşmesi de bunun en büyük göstergesidir. Aboubakar’ın 1 yıllık daha sözleşmesi vardı, biz mücadele ettik fakat kısmet olmadı. Ayrıca ben şahsen Mario Gomez’in de 2. Yıl kalmasını istemiştim fakat bu da olmadı. Futbolda dün yoktur, yarın vardır. Olanda da hayır vardır diye düşünüyorum” diyerek gerçekleşmeyen santrafor transferlerine de açık bir cevap verdi.

 

REZA ZARRAB, FEÖTÖCÜLÜK VE ÇETE MESELESİ

Ben göreve geldiğim ilk gün olan 2012 yılının 26 Mart’ın da Beşiktaş’ın şu an ki geldiği duruma dair bazı sözler söyleyerek özetlemiştim. Ancak tam olarak şuan ki gerçekleşen ve o zaman ki aklımdakileri açıklayamamıştım. Çünkü bunları dile getirseydim hayalcilikle itham ediliyor olacaktım. Ben aslında kulübü yada beni ve yönetimi yıpratacak şeyler bekliyordum açıkçası. Fakat dış bünyeden bu tür şeylerin gelmesi beni fazla rahatsız etmedi. Ancak iç bünyeden bu şekilde asılsız ithamların çıkması benim şevkimi kırdı. Birinden parayı alıyorlar, site kuruyorlar ve haber yaparak bunları sosyal medyada yayıyorlar. Biz bunları kimin yaptırdığını ve finanse ettiğini biliyoruz. Yok FETÖ’cü biriyle görüşmüşüz, Reza Zarrab olayları filan. Hepsi yalan. Reza Zarrab’ı 2 kere gördüm, bir kombine sattık, bir de Kanada’da şirketleri var filan meselesi.

BEŞİKTAŞ HABERLERİ BİRİLERİNİ RAHATSIZ EDİYOR

Beşiktaş haberleri birilerini rahatsız ediyor, çünkü Beşiktaş’ın durumu iyi. Eskisi gibi kötü bir durumda değiliz. Sonra kalkıp Tayfun Aktaş diye birine ev satmışlar filan diye çamurlar başlıyorlar. Benim adamı görmüşlüğüm yok. Adam kalkmış Türkiye’nin en itibarlı bankalarından birinden kredi çekmiş. Gelmiş dairesini almış. Bunla bizim ne alakamız olabilir? Beşiktaş’ın iyi gitmesine katlanamıyorlar işte! Ayrıca Bodrum’da orman yangını çıkmış ve ben oraya otel yaptıracakmışım. Ben Beşiktaş başkanı olduktan sonra dedikodu çıkmasın diye bir tane inşaat işi bile yapmadım. Aksini ispat edebilen varsa çıksın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here