Fikret Orman: Şenol Hocayla Fenerbahçe Derbisini Değil Havadan Sudan Konuştuk

0
153

Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman, Temsa ile Vodafone Park’ta yapılan iş birşiği uzatma imza töreninde basının sorularını cevapladı. Fenerbahçe derbisi gündemdeydi.
Beşiktaş başkanı Fikret Orman, dün akşam alınan tarihi Leipzig galibiyeti sonrasında bugün Vodafone Park’ta Temsa ile yapılan iş birliği uzatılması imza töreninde basına bazı açıklamalar yaptı. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Fikret Orman’a Fenerbahçe maçı sonrası tesislere gittiği dolayısı ile teknik heyet ve futbolcularla neler konuştuğu soruldu.

 

TEKNİK HEYET YA DA OYUNCULARLA ÖZEL KONUŞMAM OLMADI

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Fener derbisi sonrası tesislere gittiğinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi. Teknik heyet yada oyuncularla özel olarak maçla ilgili bir konuşmam olmadı. Şenol hoca ile günlük hayattan, havadan sudan, ailemizden ve güzelliklerden konuştuk. İşle ilgili olarak yalnızca birkaç kelime geçti. BJK olarak bizler açısından hayatın devam ettiğini bilmenizi isterim. Bizi en çok üzen derbide ki mağlubiyet değil, derbi sonrası yapılan şahsımla, kulübümle, kadromla ve yönetim kurulumla ilgili davranış ve sözler olmuştur.

 

FENER MAÇINDA ÖLÜM-KALIM ORTAMI HAZIRLANMIŞ

BJK başkanı Fikret Orman, dün akşam yapılan Leipzig maçında, kaybedenlerin de kazananların da keyifli bir mücadele ve maç izlediklerini belirterek. İki tarafta oynamaya, sahaya güzellikleri yansıtmaya, oyun kuralları içerisinde kalarak mücadele etmeye gelmişti. Güzel bir niyet ve iyi bir atmosfer vardı. Ancak Beşiktaş Fenerbahçe maçında ne yazık ki daha ilk baştan bir ölüm kalım ortamı hazırlanmıştı. Bölücü, taraflara çekici bir atmosferle karşılaşıldı. Bu atmosfer ne beni ne de Beşiktaş’lıları memnun etmedi. Eminim ki Fenerbahçe’liler de bu atmosferden memnun değillerdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here