Fenerbahçe Trabzonspor maçı canlı izleFB TS maçı kesintisiz izle sayfamızda bu akşam maçın heyecanını birlikte yaşayalım.

Fenerbahçe Trabzonspor maçı canlı izle haberimizde bu akşam oynanacak olan bu derbi karşılaşmasını sizlere naklen canlı olarak buradan aktarmaya çalışacağız.

Beşiktaş ile zirve yarışında 4 puan farkla yarışan Trabzonspor‘un bu akşam en kötü 1 puana razı olduğu bir maçı var. Ancak buna karşın kendi evinde saat 19:00’da kendi evinde başlayacak olan maçtan Fenerbahçe 3 puanı almak istiyor.

Ersun Yanal için artık son düzlüğe girildiği için galibiyetten başka köy olmadığı aşikar bir şekilde görülüyor. Ünal Karaman ise bu sene Süper Lig’de şampiyonluk yarışını zorlayan genç bir kadro kurarak tüm ülkede büyük ses getiren başarılı bir teknik adam.

FENERBAHÇE TRABZONSPOR MAÇI CANLI İZLE NE ZAMAN SAAT KAÇTA

Fenerbahçe Trabzonspor maçı canlı izle bu akşam TSİ ile 19:00’da naklen yayınlanacak. Karşılaşmaya Fenerbahçe ev sahipliği yaparken rakipleri Trabzonspor ise zirveye tırmanma mücadelesinde fire vermek istemiyor.

FB TS MAÇI KESİNTİSİZ İZLE MUHTEMEL KADROLAR

FB TS maçı kesintisiz izle muhtemel kadrolarını sizlere haberimizin en altında veriyoruz. Ersun Yanal’ın başını ise kadro seçimi yakacak gibi görünüyor. Tolgay ısrarı ve Jailson gibi bir adamı yedek oturtma takıntısı takımı krize sokuyor. Ayrıca Valbuena ve Dirar gibi adamlarda yedek başlıyorlar. Bu yüzden bu akşam FB TS maçı kesintisiz izle saati Fener’den ziyade Ersun Yanal için kritik olacak.