Fenerbahçe Beşiktaş Derbi Biletleri Yarın Satışa Sunuluyor | FB BJK Haberleri

0
30

Fenerbahçe Beşiktaş derbisi önümüzde ki hafta 23 Eylül Cumartesi günü Ülker Stadı‘nda yapılacak. Süper Lig’in en iddialı 2 takımının karşı karşıya geleceği maçın biletleri yarından itibaren satışa çıkacak. FB-BJK derbisinin biletlerinin 400 ila 800 TL arasında değişim gösterdiği açıklandı. Tüm futbol severlerin 2017-2018 sezonunda yılın ilk derbisini heyecanla bekledikleri biletler 19 Eylül Salı günü satışa hazır.

 

Fenerbahçe Kulübü bugün resmi bir açıklama yaparak 23 Eylül tarihinde Beşiktaş ile yapılacak olan derbi maçının biletlerinin yarından itibaren yüksek divan kurulu, kongre üyeleri ve temsilci üyeler için satışa çıkarılacağını ilan etti. Yapılan bu açıklamanın ardından tüm taraftarlar sıranın kendilerine gelmesini bekliyorlar.

 

FENERBAHÇE KART VE FENERCELL ABONELERİNE BİLET 20 EYLÜL ÇARŞAMBA

Fenerbahçe kulübünün yaptığı açıklama da bilet satışlarının öncelikli olarak 20 Eylül Çarşamba günü Fenerbahçe Kart sahipleri için ve buna ek olarak Fenercell aboneleri için satışa çıkarılacağı belirtildi.

Diğer tüm taraftarlar ve genel bilet satışı ise 21 Eylül Perşembe günü başlayacak ve dileyen tüm sporseverler bu biletlerden alabilecekler.

 

FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ MAÇI BİLET FİYATLARI LİSTESİ

Fenerium üst-Maraton üst A-B H-I blok:100 lira

Fenerium üst-Maraton üst C-D-F-G blok: 120 lira

Fenerium alt-Maraton alt A-B-H-I blok: 180 lira

Fenerium alt-Maraton alt C-G blok: 200 lira

Fenerium alt-Maraton alt D-F blok: 230 lira

Maraton alt E blok: 275 lira

Fenerium alt E blok: 300 lira

1907 tri·bünü: 400 lira

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here