Fenerbahçe, Ankaragücü ve Gençlerbirliği’nden Beşiktaş’a geçmiş olsun mesajları geldi Covid-19 testleri pozitif çıkan bir futbolcu ve bir çalışan için destek mesajları yağıyor.

Beşiktaş kulübünden bugün yapılan resmi açıklamada, Cuma günü Nevzat Demir Tesisleri’nde herkese yapılan Covid-19 testi sonrası, bugün bir futbolcu ve bir çalışanda testin pozitif çıktığı açıklandı.

Son Dakika Şoku Beşiktaş'ta 2 Kişi de Corona Virüs Teşhisi
Son Dakika Şoku Beşiktaş’ta 2 Kişi de Corona Virüs Teşhisi

Kulübün resmi internet sitesi üzerinden Sağlık Danışmanı Dr. Tekin Kerem Ülkü’nün imzası ile yapılan açıklama şok etkisine sebep oldu.

Bu açıklamada hangi futbolcu ve çalışanın testlerinin pozitif çıktığı belirtilmezken kulübe yakın kaynaklar ise futbolcunun ABD asıllı Tyler Boyd olduğunu belirttiler.

BEŞİKTAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI YAĞIYOR

Beşiktaş’ın resmi hesaplarından yaptığı bu açıklamanın ardından Fenerbahçe, MKE Ankaragücü ve Gençlerbirliği ilk geçmiş olsun mesajlarını paylaşan kulüpler oldu.

FENERBAHÇE’DEN BEŞİKTAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN MESAJI ŞU ŞEKİLDE

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada “Beşiktaş kulübünün Covid-19 testi pozitif çıkan futbolcusu ve çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” denildi.

MKE ANKARAGÜCÜ’NDEN BEŞİKTAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN MESAJI ŞU ŞEKİLDE

MKE Ankaragücü kulübünden yapılan açıklamada “Kovid-19 testi pozitif çıkan futbolcu ve kulüp çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” denildi.

GEÇNLERBİRLİĞİ’NDEN BEŞİKTAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN MESAJI ŞU ŞEKİLDE

Gençlerbirliği kulübünden yapılan açıklama “Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; ilgili sporcu ve personelin en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz” şeklinde oldu.